House of the Dragon yapılan hata ile alay konusu oldu!


House of the Dragon‘un son bölümünden bir görsel efekt hatası sosyal medyada alay konusu oldu. Game of Thrones prequel serisinin Pazar günü yayınlanan “Second of His Name” başlıklı üçüncü bölümünde, Paddy Considine tarafından oynanan King Viserys’in yer aldığı bir sahnede izleyiciler bir hata farketti. Karakterin sol elinde iki parmağı eksik, ancak bir sahnede parmaklar görünür durumdaydı ve daha sonra dijital olarak çıkarılabilmesi için yeşil bir örtü ile sarılmıştı. Bu hata kısa sürede sosyal medyada olay oldu.

Hollywood Reporter, durumu bilen bir kaynaktan bölümün düzeltileceğini ve revize edilmiş versiyonun hafta içinde yayın platformlarına geleceğini öğrendi.

House of the Dragon yapılan hata ile alay konusu oldu!

Not the green screen glove on Viserys’s missing fingers 🤣🤦🏻‍♀️#hotd pic.twitter.com/4CLUw5tDhI

— Sarah Capps (@SarahC_821) September 5, 2022

Bu hata, sosyal medya kullanıcılarına, 2019’da yayınlanan final sezonunun dördüncü bölümünden, bir sahnede Starbucks kupasının yanlışlıkla masaya bırakıldığı meşhur Game of Thrones anını hatırlattı.

House of the Dragon’un baş yapımcısı Ryan Condal, serinin “çok yoğun bir şekilde denetlenen bir sete sahip olduğunu” söylemişti ancak buna rağmen bazı hatalar gözden kaçmaya devam ediyor. Game of Thrones hayranlarının hayal kırıklığı ile sonunu izlediği yapımdan sonra devam serisi olarak gelen dizi şimdiden çok sevildi.

Read More

Yorum yapın