Honor’dan şaşırtıcı başarı! Bu cihaz çok iddialı


Honor Pad 8 bugün piyasaya sürüldü. Şirket, bu cihazıyla uzun yıllar sonra ülke tablet pazarına yeniden giriş yaptı diyebiliriz. Cihaz şimdiden küresel pazarlara da giriş yaptı. Global versiyon da Hindistan versiyonu ile aynı özelliklerle geliyor. Gelin cihazın özelliklerine bir göz atalım.

Ekrandan başlayarak, Honor Pad 8, 2K çözünürlük ve 350 nit parlaklık sunan 12 inçlik bir ekrana sahip. Yüzde 87 ekran gövde oranı sunuyor ve ekran TUV Rheinland düşük mavi ışık sertifikalı. Tablet, metal bir yekpare gövdeye sahip.

Honor’dan şaşırtıcı başarı! Bu cihaz çok iddialı

Honor'dan şaşırtıcı başarı! Bu cihaz çok iddialı - Resim : 1

Ses tarafında, Honor Pad 8, DTS:X Ultrason ve markanın kendi geliştirdiği Histen ses algoritması tarafından ayarlanan 8 hoparlör sistemi ile donatılmış. Honor Pad 8’in arkasında hap şeklinde bir kamera modülü bulunuyor. LED flaşsız 5MP sensöre sahip. Ayrıca 5 MP öne bakan bir selfie kamerası var.

Honor Pad 8, 6nm işleme dayalı Qualcomm Snapdragon 680 işlemciye ev sahipliği yapıyor. Yonga seti, yerleşik Adreno 610 GPU ile eşleştirilmiş. Cihaz, 6 GB’a kadar RAM ve 128 GB dahili depolama alanı sunuyor. Yazılım açısından tablet, akıllı çoklu pencere ve çoklu ekran işbirliği gibi özelliklerle Android 12 tabanlı MagicUI 6.1’de çalışıyor.

Honor Pad 8, 22.5W hızlı şarj desteğine sahip 7.250mAh pil ünitesinden güç alıyor. Cihazdaki bağlantı seçenekleri arasında bir USB-C bağlantı noktası, Bluetooth ve WiFi bulunuyor. 

Read More

Yorum yapın