Honor’dan fark yaratan kablosuz şarj teknolojisi

Honor yeni kablosuz şarj teknolojisini duyurdu. Honor Magic 4 Pro ile birlikte sunulan Honor SuperCharge hem kablolu hem de kablosuz tarafta 100 watt’lık bir güç sağlıyor.

Honor Magic 4 Pro, 100W Kablosuz Honor SuperCharge teknolojisini destekleyen ilk akıllı telefonu olma özelliğini taşıyor. Telefon 15 dakika şarj edildiğinde yüze 50 şarj seviyesine ulaşıyor. 100 Watt kablosuz Honor SuperCharge teknolojisi, ısı oluşumunu en aza indirmek için yüzde 60 daha az bobin direnci üreten 3.5uH mikro bobin teknolojisini kullanıyor. Bu teknoloji ısıyı hızlı bir şekilde dağıtabiliyor. Telefon normal sıcaklığını korumasını sağlamak için yeni bir kablosuz şarj pedi kullanılıyor. Android 12 yükü gelen telefonda Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisi bulunuyor. 120 Hz yenileme hızı sunan 6,81 inç LTPO OLED ekranla gelen telefonda HDR10+ desteği de mevcut. 256 veya 512 GB dahili depolam kapasitesiyle satın alınabilen telefon microSD kartlara destek vermediği için hafızası artırılamıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Magic 4 Pro kamera özellikleriyle de fark yaratıyor

50 megapiksel ana kamerayla birlikte telefonda 50 megapiksel ultra geniş açı, 64 megapiksel periskop telefoto ve ToF sensör yer alıyor. Yüksel çözünürlüklü kameralar sayesinde telefon detaylı fotoğraflar çekebiliyor. Periskop kamera sayesinde telefon 3.5 kat optik yakınlaştırma yapabiliyor. Telefonun ön tarafında 12 megapiksellik ultra geniş açı kamera mevcut. Magic 4 Pro’nun hem ön hem de arka kamerası 4K video kaydedebiliyor. Kamera incelemeleriyle tanınan DxoMark, Honor Magic 4 Pro’nun dünyanın en iyi kameralı telefonu olduğunu kısa bir süre belirtmişti.

İlginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca

Read More