Honor Magic4 serisi için ilk resmi duyuru yapıldıHonor Magic4

Gündemde çok fazla ses getirmeyen Honor Magic4 serisi için ilk resmi duyuru yapıldı. Firma modelleri çok yakında tanıtacak.

Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz iddialı Honor Magic3 serisinin üzerine konumlandırılacak Honor Magic4 serisi, firmanın resmi paylaşımına göre Mobil Dünya Kongresi 2022 (MWC2022) kapsamında lanse edilecek. Spesifik olarak 28 Şubat tarihinde görücüye çıkarılacak seri, şimdilik kaç modelden oluşuyor bilinmiyor. Honor Magic3 serisi hatırlamak adına Magic3, Magic3 Pro ve Magic3 Pro Plus modellerinden oluşuyor. Bu açıdan Magic4 serisinde de Magic4, Magic4 Pro ve Magic4 Pro Plus modelleri karşımıza çıkabilir.

Peki telefonlar hakkında ne biliyoruz? Şimdilik telefonlar hakkında pek detay yok. Yakında tüm detaylarının sızdırılması beklenen telefonlar, Honor’un üstü kapalı bir paylaşımına göre güçlerini Snapdragon 8 Gen 1 işlemciden alıyor. Aynı zamanda telefonlarda 50 megapiksel ana + 50 megapiksel ultra geniş açı kameraların bir araya geleceği de iddia ediliyor.

Honor Magic4 serisi için yapılan ilk tanıtım da spesifik olarak kameraya odaklanıyor. Eğer paylaşılan görseli doğru yorumluyorsak, firmanın yeni serisinde büyük sensörlü bir ana kameraya yer verilecek, bunun etkisiyle fotoğraf kalitesi çok yüksek olacak.

Honor resmi olarak Türkiye’de olduğundan, telefonları her zaman Türkiye satış ihtimali taşıyor. Magic3 serisinin Türkiye’ye getirmeyen firma, belki Magic4 serisi özelinde bir sürpriz yapabilir.

Mobil Dünya Kongresi 2022, Barselona merkezli olarak düzenlenecek ve etkinlikte OPPO dahil birçok teknoloji devi önemli duyurular yapacak.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Read More