Honor Magic 4 Pro global pazarda piyasaya sürüldü!


Honor Magic 4 Pro, şu anda markanın en son amiral gemisi ve Şubat ayında Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’nin bir parçası olarak tanıtılmıştı. Bugün, akıllı telefon nihayet ilk pazarı Birleşik Krallık olan küresel sunumuna başlıyor.

Büyük etkinlik aynı zamanda Honor X serisi, Watch GS 3 ve Earbuds 3 Pro’nun resmi lansmanına da ev sahipliği yaptı. Magic 4 Pro’nun yanı sıra hepsi yarın 13 Mayıs’tan itibaren doğrudan satın alma veya ön sipariş için listelenecek. Amiral gemisinin fiyatı 949 £ olarak karşımıza çıkıyor.

Honor Magic 4 Pro global pazarda piyasaya sürüldü!

Honor Magic 4 Pro, markanın 2020 sonlarında Huawei’den ayrılmasından bu yana küresel kullanıcılara sunulan ilk amiral gemisi. Temel özelliklerden bazıları Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti, devasa 6.81” LTPO OLED ve 100W kablosuz şarj içeriyor. Android 12 ve Google hizmetlerinin üzerine Magic UI 6.0 ile birlikte geliyor.

Arkadaki kamera tasarımı tanıdık gelebilir, ancak kurulum tamamen yeni – 50 MP ana, 50 MP ultra geniş ve 64 MP 3.5x telefoto kameralar. Magic4 Pro’yu ön sipariş veren müşterilere ücretsiz olarak bir Watch GS 3 ve 100W kablosuz şarj cihazı verilecek. Honor telefonun perakende kutusunda 100W şarj cihazıyla birlikte gönderildiğini belirtmekte fayda var, ancak adaptör kablosuz stand için kullanılıyorsa, “yalnızca” 80W oranları mevcut olacak. Tam 100W kablosuz şarj için ayrı bir 135W şarj cihazı satın almanız gerekecek.

Read More

Yorum yapın