Honor Choice R1 Cleaner robot süpürge Türkiye’de satışa çıkıyor

Artık bir Huawei alt firması olmayan Honor, ürün gamına eklediği Honor Choice R1 Cleaner robot süpürge modelini Türkiye’de satışa çıkarıyor.

Honor Türkiye’den resmi yapılan açıklamaya göre yeni robot süpürgesinin Türkiye’de satışa çıkacağını duyurdu. Robot süpürge pazarında yüksek performans ve uygun fiyata odaklandıklarını aktaran Honor, böylece ürün portföyüne Honor Choice R1 Cleaner modelini eklemiş oldu. Ürün için verilen diğer bilgiler şöyle oldu:

“Kolay ve otomatik kullanımı ile geleneksel temizlik anlayışının ötesine geçen Honor Choice robot süpürge sahip olduğu 2600pa’lık emiş gücü ile yüksek bir performans sunuyor ve 510ml toz haznesi, 300ml’lik su haznesi ile uzun bir kullanım süresi sağlıyor. 2600 mAh batarya kapasitesine sahip olan HONOR Choice robot süpürge bu sayede 90 dakika kesintisiz temizlik imkanı sağlarken 240 dakikada tam şarj kapasitesine ulaşıyor.

2 adet yan fırçası ile sert yüzeyler ve halılarda kullanabileceğiniz HONOR Choice R1 Cleaner, 31,5 cm gövde çapı ve temperli cam yapısı ile tasarım tarafında da hafif ve kullanışlı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Sadece 7,9 cm yüksekliğe sahip olan süpürge bu ince yapısı sayesinde ulaşılması zor noktalara ulaşabiliyor ve mobilyaların altına rahatça girebiliyor.

Rakiplerine kıyasla 58 – 70 dB aralığında sessiz bir performansa sahip olan HONOR’un akıllı süpürgesi ayrıca jiroskop sensörü sayesinde kullanmak istediğiniz alanın haritasını çıkartabiliyor. HONOR Choice App uygulaması sayesinde dilediğiniz ayarlamaları yapabileceğiniz robot süpürge aynı zamanda otomatik, kenar süpürme, sabit bir noktaya odaklanma ve programlı temizleme gibi modlara da sahip.

Google Asistan ve Amazon Alexa desteği de bulunan Honor Choice R1 Cleaner için firmanın resmi basın bülteninde bir fiyat verilmedi. Fiyatın çok yakında resmi olarak duyurulmasını bekliyoruz ancak bazı satış kanallarında ürün için 3 bin TL’lik bir fiyat listeleniyor.

İlginizi Çekebilir: Gündemden düşmeyen insansı robot Ameca

Read More