Honor 70 ve 70 Pro kanlı canlı kendini gösterdi!


Honor 70 serisi 30 Mayıs’ta geliyor ve bugün şirket, vanilya versiyonunun resmi resimlerini web sitesinde dört renkte resmi renderlarla paylaştı. Ayrıca cihaz, canlı çekimlerde de ortaya çıktı ve tasarımda her iki versiyonu da ayırt etmeyi kolaylaştıracak küçük değişiklikler ortaya çıkardı.

Honor 70 ve 70 Pro kanlı canlı kendini gösterdi!

Honor 70 ve Honor 70 Pro, üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Pro, kameralarını yüksek bir adada tutuyor gibi görünüyor, vanilya ise kameraları iki daire içinde barındırıyor. Ayrıca, daha yüksek kaliteli telefon, önceki iki nesil sayı serisinde olduğu gibi biraz daha büyük olacak. Hem Honor 70 hem de Honor 70 Pro, USB-C bağlantı noktasına sahip olacak, 3,5 mm ses jakını atlayacak ve yerli izleyiciler için şık ve geleneksel renk seçenekleri sunacak. Spesifik olarak, 1/1.49” boyutunda ve Sony tarafından yapılan yeni bir 54MP kamera sensörü bekliyoruz.

Honor merakla beklenen cihazlarını yakında piyasaya sürecek. Ancak o zamana kadar söz konusu cihazların özellikleri yavaş yavaş netleşecektir. Bu sürede farklı render görüntülerinde ve canlı çekimlerde karşımıza çıkan cihazın özellikleri çok kısa sürede tamamen netlik kazanacaktır. Fiyat performans açısından beklentileri karşılaması beklenen cihaz için uzun süre beklememiz gerekmeyecek.

Read More

Yorum yapın