Herkes bu diziyi bekliyordu! Sonunda Netflix’e geldi; Crash Course in Romance

Yakında çıkacak olan k-drama Crash Course in Romance bu Ocak ayında Netflix’e geliyor . Her Cumartesi ve Pazar haftalık olarak sunulan iki bölümle, abonelerin hafta sonu sabırsızlıkla bekleyecekleri çok şey olacak.


Herkes bu diziyi bekliyordu! Sonunda Netflix'e geldi; Crash Course in Romance - Page 1

Crash Course in Romance , Yoo Je Won tarafından yönetilen ve senarist Yang Hee Seung tarafından yazılan uluslararası lisanslı bir Güney Kore Netflix orijinal drama dizisidir.

Crash Course in Romance Netflix’e ne zaman geliyor?

Crash Course in Romance’ın ilk bölümü 14 Ocak 2023 Cumartesi günü Netflix’te yayınlandı.

Crash Course in Romance , sekiz hafta boyunca yayınlanacak toplam 16 bölümden oluşacak. Çalışma süreleri açıklanmadı, ancak her bölümün 60-80 dakikalık bir çalışma süresine sahip olmasını bekliyoruz.

Cumartesi ve Pazar günleri yeni bölümler gelecek.

Herkes bu diziyi bekliyordu! Sonunda Netflix'e geldi; Crash Course in Romance - Page 2

Crash Course in Romance’ın konusu nedir ?

Crash Course in Romance için bir karakter açıklaması ve özet , AsianWiki’den alınmıştır:

Nam Haeng Sun eskiden milli bir atletti. Şimdi bir garnitür dükkanı işletiyor. Süper pozitif bir kişiliğe ve sınırsız bir dayanıklılığa sahip. Bir dönüş daha yapar ve üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için olan özel eğitim alanına girer. Beklenmedik bir şekilde Nam Haeng Sun, Choi Chi Yeol ile ilişkiye girer.

Herkes bu diziyi bekliyordu! Sonunda Netflix'e geldi; Crash Course in Romance - Page 3

Choi Chi Yeol, özel eğitim alanında popüler bir eğitmendir ve Ilta Eğitmeni (en popüler eğitmen) olarak bilinir. İşinde çok çalışıyor. Öğrencilerine bir eğitmen olarak çekinmeden konuşur ve derslerinde şovmenliği uygular. Popüler bir eğitmen olarak zenginlik ve şöhret biriktirdi, ancak artan başarı ile insanlara karşı daha duyarlı, huysuz ve kayıtsız hale geldi. Daha sonra süper pozitif kişiliği ve hiç bitmeyen dayanıklılığı ile Nam Haeng Sun ile tanışır. Nam Haeng Sun ve Choi Chi Yeol arasındaki ilişki romantik bir şekilde gelişir.

Herkes bu diziyi bekliyordu! Sonunda Netflix'e geldi; Crash Course in Romance - Page 4

Crash Course in Romance kadrosunda kimler var ?

Jeon Do Yeon, Nam Haeng Seon’un başrolünü oynuyor. Crash Course in Romance, onun resmi Netflix çıkışı olacak. Bu yılın ilerleyen saatlerinde aboneler, Jeon Do Yeon’u yakında çıkacak olan Kill Bok Soon filminde oynadığı için Netflix’te daha fazla görmeyi dört gözle bekleyebilirler.

Jung Kyung Ho, Choi Chi Yeol’un başrolünü oynuyor. Oyuncu son olarak Netflix’te Hospital Playlist’in her iki sezonunda da Kim Jun Wan olarak görüldü. Ayrıca Crash Landing on You’da ve Prison Playbook’ta rol aldı.

Read More

Yorum yapın