Her eve bir robot süpürge! Fiyatı 2500 TL’den 1150 TL’ye düştü! Yetişen alır


Özellikle son 2 yıldır robot süpürgelere büyük bir talep olduğunu söyleyebiliriz. Hatta şimdilerde neredeyse robot süpürge olmayan ev kalmadı diyebiliriz. Bu cihazların büyük ilgi görmesinin temel sebebi ise tabi ki kullanım kolaylığı.

Robot süpürgelerin birçoğu telefon üzerinden kontrol edilebildiği için büyük ilgi görüyor. Oturduğunuz yerden evinizin herhangi bir bölümünü tek bir dokunuşla süpürttürebiliyorsunuz. Bu sayede siz kahvenizi yudumlarken eviniz de süpürülmüş oluyor.

Peki robot süpürgeler arasında en popüleri hangisi? Bu sektörün yıldızı Xiaomi diyebiliriz. Çünkü bu sektörü yoktan var eden Xiaomi oldu. İlk robot süpürgeyi Çinli üretici geliştirmişti. Şimdi ise piyasada yüzlerce farklı markanın robot süpürgesini bulmak mümkün.

Her eve bir robot süpürge! Fiyatı 2500 TL’den 1150 TL’ye düştü! Yetişen alır

Sektördeki eski isimlerden birisi de Robo. Ülkemize kısa süre önce giriş yapan marka ilk ürünlerini de satışa sunmaya başladı. Robo’nun avantajı ise Xiaomi’ye oranla daha ucuz ürünler satması. Bu ürünler genel anlamda kullanıcıların beklentilerini karşılıyor.

Yani Robo bir robot süpürgeyle de telefondan kontrol sağlayarak evinizi temizletebiliyorsunuz. Normal şartlarda 2500 TL ve üzeri fiyatlardan satılan Robo akıllı süpürgeler şimdilerde 1150 TL’ye kadar düşmüş durumda.

Eğer evinizde hala bir robot süpürgeniz yoksa robo’ya bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz ürünün satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Read More

Yorum yapın