Her bisikleti elektrikli yapan ürün Kickstarter’da satışa çıktı

Her bisiklet modelini elektrikli halen getiren ürünlerin sayısı artıyor. Bunları en yenisi LIVALL PikaBoost artık satın alınabiliyor.

Günümüzde hemen satın alabileceğiniz çok sayıda elektrikli bisiklet modeli bulunuyor. Ancak bu modellerin fiyatları çok uygun seviyede değil. Üst seviye özelliklere sahip standart bir bisiklete sahipseniz onu özel dönüşüm kitleri ile elektrikli hale getirmek, çoğu zaman yeni bir üst seviye elektrikli bisiklet satın almaktan daha ucuza geliyor. Bu bağlamda hazırlanan ürünlerden birisi olan daha önce karşınıza çıkardığımız LIVALL PikaBoost, istenilen hemen her bisikleti elektrikli hale getirebiliyor.

LIVALL PikaBoost bugün yine ses getirdi çünkü çok ilgi çeken ürün Kickstarter üzerinde bağış temelinde satışa sunuldu. Proje sayfasına direkt olarak buradan ulaşabileceğiniz ürün, şu an yapılacak en az 299 dolar bağış ile satın alınabiliyor. Ancak bu rakamın sınırlı bir süre için olduğunu, 31 farklı satış sonrasında fiyatın 578 dolar seviyesine çıkacağını belirtelim.

Kickstarter üzerine işler uzun zamandır bu şekilde yürüyor. Yani erken davranan daha uygun fiyatlar elde ediyor. Peki ürün satın alanlara ne zaman gidecek? Firmanın açıklamasına göre modelin dağıtımına 2023’ün mart ayında başlanacak. Firma ürünü dünyanın her yerine gönderdiklerini belirtiyor ancak satın alım öncesinde firma ile konuşmak (Kargolama ve gümrük özelinde) mantıklı olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üzerinde geçmek adına selenin altına takılan ve arka lastiğe temas ederek gören yapan 3 kg ağırlığındaki LIVALL PikaBoostbu sayede sürücülere kullanım süreci boyunca elektrik desteği sağlayabiliyor. Ufak olmayan ancak şık bir gövdesi bulunan ürün, bünyesinde değiştirilebilen yapıda 234 Wh pil paketi (18 x 18650 pil hücre) taşıyor. Sessiz olduğu aktarılan elektrik motoruyla 250W güç getiren cihaz, kişilere 30 km’ye kadar sürekli pedal desteği sağlıyor.

Suya karşı dayanıklı bir seçenek konumunda bulunan elektrikli bisiklet dönüşüm kiti, Kickstarter üzerinde 25 bin dolar toplamayı hedefliyordu. Şu an firma tam 480 bin doları geride bıraktı. Yani LIVALL PikaBoost fazlasıyla ilgi görmüş durumda.

LIVALL PikaBoost bisiklet dönüşüm kiti yanında bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

Read More