Harley-Davidson’dan Google destekli yeni elektrikli bisiklet modelleri

Harley-Davidson şirketinden doğan bisiklete özel marka Serial 1, MOSH/CTY ve RUSH/CTY elektrikli bisiklet modellerini yeniledi.

Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz Harley-Davidson’ın Serial 1 markasından çıkan elektrikli bisiklet modelleri MOSH/CTY ve RUSH/CTY, bugün 2022 yılı için yenilendi. Şehir içi kullanımına odaklanan şık tasarımlı bisikletlerin en büyük yeniliği, yeni Google ortaklığı üzerine kuruluyor olmaları. Google Cloud desteğiyle beraber yeni bisikletleri için özel mobil uygulamalar çıkaran firma, güzel özellikleri Google’ın “Intelligent Product Essentials” yazılım çözümü üzerine kuruyor. Uygulama üzerinden bisikletler detaylı Google Haritalar desteği kazanıyor, gerçek zamanlı verileri Google servisleri üzerinde gözler önüne serebiliyor ve birçok benzerleri gibi sadece Bluetooth kapsama alanı içerisinde akıllı hale gelmiyorlar.

Bisikletler mobil bağlantı ile telefonlardan bağımsız hale geliyor ve bu sayede GPS’in de etkisiyle hassas konum belirleme üzerinden korunabiliyorlar. Burada bisikletleri hırsızlık durumlarına karşı uzaktan kilitleme özelliği dahi sunuluyor. Bu özellikler haricinde yerlerini aldıkları modellerden tek donanımsal farkları eklenen USB-C portları olan yeni MOSH/CTY ve RUSH/CTY elektrikli bisiklet modelleri, halihazırda çok modern olan tasarımlarında da bir değişiklik yapmıyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Serial 1 imzalı yeni MOSH/CTY ve RUSH/CTY elektrikli bisiklet modellerinin yurt dışı fiyatları 3.799 ila 5.999 dolar arasında değişiyor.

Yeni elektrikli bisiklet modelleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Renault tarafından hazırlanan uçan araç çalışması

Read More