Hanımlar dikkat! İşte 2022’nin en iyi 12 Buharlı Ütüsü!

2022 yılında Türkiye’de satışa sunulan en iyi 12 Buharlı Ütü modelini sizler için bir araya getirdik! Bu birinci sınıf cihazlar, giysilerinizin kolayca, güzel ve temiz bir şekilde ütülenmesini sağlayacak!


Kıyafetlerinizi kuru temizleme makinesinden çıktığı gibi görmek istiyorsanız, gerek elbiselerinizi, gerek gömleklerinizi ve gerekse pantolonlarınızı canlı ve kırışıksız hale getirmek için güçlü bir buharlı ütüye ihtiyacınız olduğu bir gerçek.

Elbette, birçok ütü işi halledebilir, ancak arzu ettiğiniz süper pürüzsüz sonuçları almanızı sağlayan şey, buharlı ütünün uygun seviyedeki ısısı, ağırlığı ve sunduğu bazı özelliklerdir (buna ek olarak ütü masanızın sağladığı destek)

Neyse ki günümüzün ütüleri, bir zamanlar zahmetli olan bu işi daha kolay ve daha hızlı hale getiriyor. En iyi modeller, hızlı bir şekilde ısınır, ayrıca yanma ve kavurmayı önlemek için hassas ve sıcaklığı daha doğru tutmak için güvenli elektronik kontrollere sahiptir. Damlama olmadan buhar verirler. Ayrıca büyük, şeffaf ve çıkarılabilir su depolarının yanı sıra geri çekilebilir kablolarla kullanımı eski tip ütülere nazaran çok daha kolaydır.

Biz de Teknolojioku olarak 2022 yılında Türkiye’de satışa sunulan en iyi 12 Buharlı Ütü modelini sizler için listeledik. Gelin bu modellerin tasarımlarına, fiyat ve özelliklerine hep birlikte göz atalım.

Not: Listemizde yer alan ütü modellerinin fiyatlarını, internet satış fiyatlarını dikkate alarak belirttik. Mağaza fiyatları farklılık gösterebilir. Ayrıca listemizi 12 farklı markanın en iyi modelini dikkate alarak hazırladığımızı ayrıca belirtelim.

İşte 2022’nin en iyi 12 Buharlı Ütü modeli!

Philips PSG9050/20

Fiyat: 7.599,90 TL

Güç:
3100 W
 
Taban:
SteamGlide Elite
 
Sürekli Buhar:
180 g/dk
 
Şok Buhar:
Var
 
Kireç Önleme:
Var
 
Otomatik Kapanma:
Var

Tefal Pro Express Vision GV9810

Fiyat: 3.299,00 TL

Güç:
3000 W
 
Su Haznesi:
1200 ml
 
Taban:
Durilium AirGlide
 
Sürekli Buhar:
180 g/dk
 
Şok Buhar:
Var
 
Kireç Önleme:
Var
 
Damlama Önleme:
Var
 
Otomatik Kapanma:
Var

Read More

Yorum yapın