Hafif oyuncu faresi Razer DeathAdder V3 Pro tanıtıldı

Hafif oyuncu fareleri arasında bugün itibarıyla Razer DeathAdder V3 Pro da eklendi. Fare süreci ciddiye alanlara odaklanıyor.

Oyun dünyasında hafif farelerin sayısı artıyor. Oyunculara daha hızlı tepki verme şansı veren fareler arasına dahil olan Razer DeathAdder V3 Pro, aksiyon oyunlarında en iyisi olmak isteyenlere odaklanıyor. Firmanın açıklamasına göre Razer HyperSpeed Kablosuz ve yeni Razer HyperPolling gibi Razer’ın endüstri lideri fare teknolojilerindeki en son yenilikleri, yeni ultra hafif ergonomik tasarımla bir araya getiren DeathAdder V3 Pro, sırasıyla sadece 63 gram ve 64 gram ağırlığında olan hem siyah hem de beyaz renklerde hazırlanmış durumda. Daha önce olduğu kadar tanıdık ve güvenilir olduğu aktarılan DeathAdder V3 Pro, selefinden yüzde 25’ten daha hafif, 90 saate kadar pil ömrüne sahip ve kutudan çıkan USB Type C Razer Speedflex şarj kablosuyla kolayca şarj edilebiliyor.

DeathAdder V3 Pro’nun kalbinde yüzde 99.8 çözünürlük doğruluğuna sahip Focus Pro 30K Optik Sensör bulunuyor. Bu güçlü yeni sensör, en yüksek oyun seviyelerinde üstün performans için Akıllı İzleme, Hareket Senkronizasyonu ve Asimetrik Kesme gibi bir dizi AI işleviyle donatılmış. DeathAdder V3 Pro, Razer’ın Optik Fare Anahtarlarının “Gen-3” sürümü ile donatılmış. Ultra hızlı ve güvenilir olan bu optik anahtarlar, 90 milyon tıklama için derecelendirilmiştir.

Ayrı olarak satılan Razer HyperPolling Wireless Dongle ile daha da hızlı hale getirilebilen ürün, normalde 150 dolar fiyata sahip. Razer HyperPolling Wireless Dongle fiyatı ise 30 dolar seviyesinde. İki ürün birlikte alınırsa 165 dolar verilmesi yeterli oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ürün hakkında Razer Global Esports Direktörü Flo Gutierrez, ünün hakkına yaptığı açıklamada “Piyasaya sürülmesinden bu yana Razer, DeathAdder’a ince ayar yapmak ve onu gerçekten zorlu bir rekabetçi fareye dönüştürmek için dünyanın dört bir yanındaki e-spor profesyonelleriyle birlikte çalıştı” dedi. “DeathAdder V3 Pro ile şimdiye kadarki en gelişmiş, ultra hafif, ergonomik DeathAdder’ı üreterek DeathAdder’ın ‘haksız avantaj’ sağlama konusundaki itibarını onurlandırdık.” dedi.

Razer DeathAdder V3 Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: Tam 2 bin beygirlik Ford Pro Electric SuperVan

Read More