Haberler Yıldız Tilbe: Boş zamanlarımda hiçbir şey yapmıyorum

Haberler

Yıldız Tilbe, geçtiğimiz nisan ayında otomobiliyle Maltepe Büyüktur Yolu’ndan çıkıp Bağdat Caddesi’ne girdiği sırada, Kadıköy istikametine doğru ilerleyen motosikletliyle çarpışmıştı. Kazanın ardından otomobilinden inen Tilbe, yere düşen motosikletlinin yanına koşmuştu. Tilbe, ambulansa bindirilene kadar motosiklet sürücüsünün yanından ayrılmamıştı.

“BAŞINI KOLUNUN ÜSTÜNDE TUTTU”

Kazada hafif şekilde yaralanan motosiklet sürücüsü hastaneye kaldırılmış, Tilbe de polis merkezine gidip ifade vermişti. Kazayı gören Dursun Kaya, “Sürücüyü gördüm kadındı ama kim olduğunu bilmiyordum. Üzgün bir hali vardı. Sonradan gördüm, ‘Yıldız Tilbe Hanım’ dediler. Yıldız Tilbe de başına gitti. Hatta sonuna kadar da başını kolunun üstünde tuttu” demişti.

haberler Yıldız Tilbe: Boş zamanlarımda hiçbir şey yapmıyorum

SOKAK MÜZİSYENLERİNE EŞLİK ETTİ 

Yıldız Tilbe, geçtiğimiz haftalarda da İstiklal Caddesi’nde yürürken, sokak müzisyenlerine eşlik etmişti. Sanatçı, Cengiz Yazgı ve Mazlum Pereng isimli iki genç müzisyenle kendi eseri ‘Aşk Laftan Anlamaz ki’yi seslendirmişti. Tilbe’nin o anları sosyal medyada gündem olmuştu. Yoldan geçen vatandaşlar, karşılarında sanatçının şarkı söylediğini görünce, o anları videoya çekerek ölümsüzleştirmişti. Daha sonra müzisyenlerle sohbet eden Tilbe, sokak müziği yapan tüm müzisyenlere destek olacağını belirtip, onları beğendiğini söylemişti.

haberler Yıldız Tilbe: Boş zamanlarımda hiçbir şey yapmıyorum

“BOT BAKMAYA GELDİM”

Ünlü şarkıcı, son olarak Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Basın mensuplarıyla sohbet eden Tilbe, “Bot bakmaya geldim kendime. Geçtiğimiz gün Harbiye Açıkhava’da konser verdim. Yine güzeldi” dedi.

haberler Yıldız Tilbe: Boş zamanlarımda hiçbir şey yapmıyorum

“KEYFİM YERİNDEYSE ONLARLA HER ZAMAN ŞARKI SÖYLERİM”

Sokak müzisyenleri ile İstiklal Caddesi’nde şarkı söylemesi hakkında konuşan Tilbe, “Kıyafet bakmaya gitmiştim kendime. Orada öyle gördüm, beraber şarkılar söyledik. Gezdiğim zaman görürsem ve keyfim de yerindeyse onlarla her zaman şarkı söylerim” ifadelerini kullandı. 

KORUMASI TİTİZLİKLE TAKİP ETTİ 

Sanatçı, geçtiğimiz aylarda karıştığı motosiklet kazasıyla ilgili olarak “Kapandı o konular. Takipsizlik kararı çıktı” dedi. Muhabirlerin “Boş zamanlarınızda neler yapıyorsunuz?” sorusuna ise “Hiçbir şey yapmıyorum. Ayakkabı bakıyorum kendime. İhtiyaçlarım oluyor, alışverişe çıkıyorum” yanıtını verdi.

Tilbe’nin yanında korumasının olması ve korumanın sanatçının her adımını titizlikle takip etmesi gözlerden kaçmadı.

haberler Yıldız Tilbe: Boş zamanlarımda hiçbir şey yapmıyorum

Read More