Haberler Yenenler çiftinin yılbaşı planı! Eser kostüm giyecek

Haberler

Miss Turkey 2015’te dördüncü güzel seçilen Berfu Yıldız, 2019’da oyuncu ve komedyen Eser Yenenler ile nikah masasına oturmuştu. Çift, aynı yıl oğulları Kuzey’i kucaklarına almıştı. Berfu-Eser Yenenler’in ikinci çocukları Mete ise geçtiğimiz yıl mart ayında dünyaya gelmişti.

class=’medyanet-inline-adv’>

Yenenler çifti, geçtiğimiz haftalarda Doğu Demirkol’un programına konuk olmuştu. Programda Eser Yenenler’in Levent’te diskosu da olan ve bolca parti verdiği villası gündeme gelmişti. O dönem Bahar-Nihal Candan kardeşlerle de yakalanan Yenenler, uzun süre gündemde kalmış hatta bu partiler yüzünden Murat Boz ve Aslı Enver’in kavga ettiği iddia edilmişti.

haberler Yenenler çiftinin yılbaşı planı Eser kostüm giyecek

“BEN O EVİ DAĞITTIM”

Şu sıralar sosyal medya fenomeni olan Berfu Yenenler ünlü isimle tanıştıktan sonra Levent’teki o evde oturmak istememiş. Yenenler programda yaptığı açıklamasında “Ben o evi dağıttım, kırdım çekiçle balyozla, gerçekten o evi günahlarıyla başkasına verdik” demişti.

haberler Yenenler çiftinin yılbaşı planı Eser kostüm giyecek

“ÇOK CİDDİ BİR PSİKOPATLA BİRLİKTEYİM”

haberler Yenenler çiftinin yılbaşı planı Eser kostüm giyecek

class=’medyanet-inline-adv’>

GALA’DA GÖRÃœNTÃœLENDÄ°LER

Senaryosunu Gülse Birsel’in yazıp, Ozan Açıktan’ın yönettiÄŸi komedi filmi ‘Yılbaşı Gecesi’nin galası önceki akÅŸam Maslak Uniq’te yapıldı. Galaya katılarak eÅŸi Eser Yenenler ile objektiflere poz veren Berfu Yenenler, sıkı bir Gülse Birsel hayranı olduÄŸunu söyledi.

haberler Yenenler çiftinin yılbaşı planı Eser kostüm giyecek

NOEL BABA OLMA PLANI 

Eser Yenenler, yeni yılı evlerinde eğlenerek geçireceklerini söyleyip, çocukları için kostüm diktirip Noel Baba olmayı planladığını anlattı. Çocukları için kılıktan kılığa girdiğini belirten Eser Yenenler yaklaşan yeni yılla birlikte planlarını şu sözleriyle anlattı:

Yeni yılda arkadaÅŸlarımızla sakin ev ortamı düşünüyoruz. Çocuklar yatmış olur. Sonra ‘O Ses Türkiye’ izleriz herhalde. Bence güzel bir kostümle benden Noel Baba olur. Neden olmasın? Ben bir kostüm diktireyim öyleyse. En son iki dinazor almıştı Berfu. Son olarak acayip güzel bir dinozor oldum evde. Her sabah bir dinazor mesaimiz var.

“BÄ°R NUMARAM OÄžUZHAN KOÇ”

Ailece müzikle aralarının iyi olduÄŸunu ve çocuklarına müzik dinlettiklerini söyleyen Yenenler, “Siz son dönemde kimi dinliyorsunuz?” sorusu üzerine OÄŸuzhan Koç’u iÅŸaret ederek “Tabii benim bir numaram OÄŸuzhan Koç. Müzikle aramız iyi. Ben gitar çalmayı, çocuklara müzik dinletmeyi, enstrümanla ilgilenmelerini çok seviyorum. O yüzden Berfu da piyano çalıyor inÅŸallah çocuklarda da aynı ilgi olur” dedi.

haberler Yenenler çiftinin yılbaşı planı Eser kostüm giyecek

Read More