Haberler Yasemin Özilhan’dan İzzet Özilhan paylaşımı: İyi ki

Haberler

FOTOÄžRAFLARI SÄ°LDÄ°

Bir süredir iki kızıyla Kaplankaya’daki evinde deniz, kum ve güneÅŸin keyfini süren Yasemin-Ä°zzet Özilhan çifti hakkındaki ayrılık iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ä°zzet Özilhan’ın Instagram hesabını kapatması ve Yasemin Özilhan’ın eÅŸi Ä°zzet Özilhan ile fotoÄŸraflarından bazılarını silmesi ayrılık iddialarını güçlendirmiÅŸti. Ä°kilinin bu hamleleri “BoÅŸanıyorlar mı?” sorusunu akıllara getirmiÅŸti.

haberler Yasemin Özilhandan İzzet Özilhan paylaşımı: İyi ki

AYRILIK Ä°DDÄ°ALARINA FOTOÄžRAFLI CEVAP

Haklarında çıkan haberlerle ilgili sessizliğini koruyan ünlü çiftten Yasemin Özilhan, son paylaşımıyla iddialara yanıt vermişti. Eski oyuncu, eşinin havuz başında kitap okuduğu anları takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Sosyetik güzel bu paylaşımıyla ayrılık haberlerini noktalamıştı.

AÅžK DOLU KUTLAMA

Mutlu birliktelikleri devam eden ünlü çiftten Ä°zzet Özilhan 40 yaşına bastı. Uzun zamandır eÅŸiyle çekilen fotoÄŸraflarını paylaÅŸmayan Yasemin Özilhan, kural bozdu. Çocuklarının babasının yeni yaşını sosyal medya hesabından kutlayan eski oyuncu, birlikte verdikleri poza; “40 ve hala devam ediyor. Ä°yi ki” notunu düştü.

Yasemin-Ä°zzet Özilhan çiftinin mutluluk pozuna kısa sürede binlerce beÄŸeni ve “Nazar deÄŸmesin” yorumları yaÄŸdı.

haberler Yasemin Özilhandan İzzet Özilhan paylaşımı: İyi ki

DÜZGÜN FİZİĞİ DİKKAT ÇEKTİ

Öte yandan sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve zaman zaman ailesiyle fotoÄŸraflarını da paylaÅŸan Yasemin Özilhan, ÅŸimdilerde yaz tatilinin tadını çıkarıyor. Uzun süredir Bodrum’da olan ve yorgunluk atan ünlü isim, geçtiÄŸimiz haftalarda beyaz büstiyeriyle sahilde poz vermiÅŸti. Düzgün fiziÄŸi ile dikkat çeken Özilhan’a “Tanrıça gibisin” ve “Bu nasıl bir güzellik”, “GüzelliÄŸine hayran olduÄŸum kadın” ÅŸeklinde yorumlar yapılmıştı.

Read More