Haberler ‘Yargı’ başlıyor

Haberler

Sezon finali sahnesiyle seyircileri büyük bir soru işaretiyle bırakan yapımın, yeni bölümleri merakla bekleniyor. Projenin başrol oyuncuları, yeni sezonda izleyicileri nelerin beklediğine dair düşüncelerini paylaştı:

Kaan Urgancıoğlu: Ekip arkadaşlarım ve izleyicilerimiz gibi ben de çok heyecanlıyım. Umuyorum ve hatta eminim ki çok güzel bir sezon daha geçireceğiz. İkinci sezonda ise ne olacağını inanın biz de bilmiyoruz.

Pınar Deniz: İddialı ve çok daha kuvvetli bir sezona başlıyoruz. Bizler çok heyecanlıyız. Sezon sonu hikâye öyle bir yerde kaldı ki, yaz boyu hepimizin aklında aynı soru vardı. Acaba yeni sezonda neler olacak?

Mehmet Yılmaz Ak: Geçtiğimiz sezon gibi umarım aynı şekilde devam ederiz. Yeni sezonumuz için de aynı heyecanı duyduğumuz bir süreçteyiz. Seyircimizi bu sezonda sürükleyici bir hikaye bekliyor.

haberler Yargı başlıyor

Uğur Polat: Draması yüksek bir sezon geçirdik. Seyirciyi her bölümü soluksuz izleyeceği, keyifli bir sezon bekliyor. İlk sezonda izlediğimiz hikâyeler, karakterler için yeni bir yolculuk başlıyor şimdi.

Uğur Aslan: Gerçekten çok güzeldi geçtiğimiz sezon. Yeni sezonda da önceki gibi yüksek merakın, bol bulmacanın ve heyecanın olduğu bir yıl bekliyor bizi. Şimdiden merak ediyoruz izleyicimizin tepkisini… 

Hüseyin Avni Danyal: Bıraktığımız yerden aynı merak öğesi ile başlıyoruz. Sema Ergenekon öyle bir hikâye kurmuş ki, kendi karakterimin evrilmesini bile tahmin edemiyorum. Bence bu sezon merakı katlayarak devam edeceğiz.

Şükran Ovalı: Senaristimiz, sadece seyirciyi şaşırtmıyor, bize de hep bir ters köşesi var. ‘Yargı’yı farklı yapan da bu. Senaryoyu beklemek, hem oyuncular hem ekip için çok kıymetli bir şey. İzlemede kalın…

Read More