Haberler Uraz Kaygılaroğlu’ndan sonra Cem Yılmaz da İskoç eteği giydi

Haberler

2012 yılında evlendiği Ahu Yağtu’dan 2013’te boşanan usta komedyen Cem Yılmaz, sinema filmleri, oyunculuğu ve stand up performanslarının yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Defne Samyeli’den ayrıldıktan sonra adı birçok kişiyle anılan Cem Yılmaz, aşkı kendisinden 22 yaş küçük Rüya Demirbulut’ta bulmuştu.

“OLMADI!”

Etiler’de birlikte görüntülenen çift hakkında kısa bir süre sonra ayrılık iddiaları ortaya atılmıştı. Cem Yılmaz ise geçtiğimiz haftalarda ayrıldıklarını açıklamıştı. Usta komedyenin “Ayrıldınız mı?” sorusuna, “Olmadı” şeklinde yaptığı hareketle karşılık vermesi dikkat çekmişti.

haberler Uraz Kaygılaroğlundan sonra Cem Yılmaz da İskoç eteği giydi

“ALIŞTIK ARTIK”

Dijital platformda yayınlanmaya başlayan dizisi ‘Eşan Kuneri’ hakkında bazı eleştirilere maruz kalan Cem Yılmaz, bu konuyla ilgili soru üzerine, “Alıştık artık. Ne kadar üstüne düşsek de eleştirilecek bir şey bulunuyor. Ne diyebilirim ki!” açıklamasını yapmıştı.

YILMAZ’IN TEKNESİNDE BULUŞTULAR

Sonrasında Bodrum’a giden ve tatilin tadını çıkaran Cem Yılmaz, son projesinde birlikte çalıştığı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ve onun arkadaşı Kaan Yıldırım ile bir araya gelmişti.

haberler Uraz Kaygılaroğlundan sonra Cem Yılmaz da İskoç eteği giydi

Yalıkavak’ta bir mekanda birlikte eğlenen üçlü, ertesi gün Cennet Koyu’nda Cem Yılmaz’ın teknesinde buluşmuştu. Uraz ve Kaan, seabob yaparken Cem Yılmaz o anda teknesinde yüzüstü yatarak görüntülenmişti.

HEM YÜZDÜLER HEM SOHBET ETTİLER

49 yaşındaki Cem Yılmaz daha sonra kendisi de suya girerek misafirlerine eşlik etmişti. Bir süre denizin ortasında hem yüzen hem sohbet eden üçlü, bol bol kahkaha atmıştı. İki gündür Bodrum’da gece gündüz birlikte vakit geçiren yeni kankalar, deniz sefası sonrası teknenin arkasında sohbete devam etmişti. Denize girip bol bol sohbet eden üçlüden Uraz Kaygılaroğlu’nun slip mayo tercih etmesi dikkat çekmişti.

haberler Uraz Kaygılaroğlundan sonra Cem Yılmaz da İskoç eteği giydi

CEM İSKOÇ ETEĞİYLE POZ VERDİ

Cem Yılmaz, Uraz Kaygılaroğlu ve yakın arkadaşları ile tatile çıktı. Yılmaz, İskoçya’nın doğal ve tarihi yerlerini gezen ekip, ülkenin milli giysisi olan kilt giymeyi de ihmal etmedi. Geziyi kilt ile gerçekleştiren Cem Yılmaz, bu anı fotoğraflayarak sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü komedyenin paylaşımı takipçilerinden büyük ilgi gördü.

haberler Uraz Kaygılaroğlundan sonra Cem Yılmaz da İskoç eteği giydi

Etekle poz veren Yılmaz’ın fotoğrafı beğeni ve yorum ve yorum yağmuruna tutuldu. Nilperi Şahinkaya bu pozu; “İskoçya’nın koçları” notuyla paylaştı.

SLİP MAYODAN SONRA İSKOÇ ETEĞİ GİYDİ

Bodrum tatilinde slip mayosuyla görüntülenen ve uzunca bir süre sosyal medyada konuşulan Uraz Kaygılaroğlu da dün ‘kilt’ ismi verilen etekle poz vermişti. 

haberler Uraz Kaygılaroğlundan sonra Cem Yılmaz da İskoç eteği giydi

Read More