Haberler Tolga Karel dördüncü kez baba oldu

Haberler

‘Yaprak Dökümü’ dizisinde ‘Oğuz’ karakterine hayat veren Tolga Karel, her şeyi ardında bırakarak Amerika’ya gitmişti. Kurduğu sağlık turizmi şirketi iflas edince eşinin ailesinin Illinois eyaletindeki evine taşınan Karel, 2018’de aylık 8 bin dolara TIR şoförlüğü yapmaya başlamıştı.

Verdiği röportajlarda “Çok yakında şahane bir atılıma girmiş olacağım 80 dolarla başladığım bu serüvenin iki yıl içinde hangi boyuta geldiğini açıklayacağım” diyen ünlü oyuncu, önce evini aldı ardından da Amerika’da şirket kurmuştu.

haberler Tolga Karel dördüncü kez baba oldu

BABA OLACAĞINI DUYURMUŞTU

Ailesiyle birlikte Florida’ya yerleşen eski oyuncu, geçtiğimiz aylarda tv8 ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlandı. Evliliğinin güzel devam ettiğini söyleyen oyuncu, dördüncü kez baba olacağını duyurmuştu.

Eşi Sarah Scott’ın iki buçuk aylık aylık hamile olduğunu açıklayan Karel, “Şu an cinsiyet belli değil. Hanımla çok güzel çocuklar yapıyoruz niye duralım ki dedik” ifadelerini kullandı.

haberler Tolga Karel dördüncü kez baba oldu

DÖRDÜNCÜ BEBEKLERİNİ KUCAKLARINA ALDILAR

Karel’in eşi doğum yaptı ve çiftin bir oğulları oldu. Karel, mutlu haberi sosyal medya hesabından duyurdu:

Rabbim benden babamın ruhunu ve bedenini aldı. Yerine melekleriyle onun kadar merhametli ona tıpatıp benzeyen bir erkek evlat gönderdi. Rahat uyu Aslan yürekli babam biz ona baktıkça seni her an her yerde yaşatacağız. Adınla birlikte. Dualarını esirgemeyen tüm gönül dostlarımdan Allah razı olsun. 

haberler Tolga Karel dördüncü kez baba oldu

2011 yılında Azeri Manken Günay Musayeva ile evlenen ve evlilikleri 2015 yılında sona eren Karel’in bu evlilikten Cihangir adında bir çocuğu var. 2016 yılında Sarah Scott ile nikah masasına oturan oyuncunun bu evliliğinden de Mia ve Kenan adlı iki çocuğu var.

Öte yandan her geçen gün işlerini büyüten ve hayalinin 2026 yılında 100 araçlık filo kurmak olduğunu söyleyen 43 yaşındaki oyuncu, birkaç hafta önce de eşi ve çocukları ile yaşayacağı yeni evi için arsa almıştı.

“RÜYA EVİMİZİ İNŞA ETMEK İÇİN GÜZEL BİR GÜN”

Florida’nın gözde bölgelerinden birinde arsa alan Tolga Karel, sözleşme imzaladıkları anın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Karel, Instagram gönderisine, “Hayırlı olsun. Rüya evimizi inşa etmek için ne güzel bir gün” notunu düşmüştü.

haberler Tolga Karel dördüncü kez baba oldu

Read More