Haberler Tamer Karadağlı: Araç sahibi bana ulaştı

Haberler

02.02.2022 – 16:19 | | HÜSEYİN ALTUN

Haberler Geçtiğimiz ay etkili olan yoğun kar yağışına Ankara’da yakalanan Tamer Karadağlı, kayan aracını kontrol edemeyerek kaza yapmıştı. Sosyal medya paylaşımı ile çarptığı aracın sahibini aradığını duyuran ünlü oyuncu, konuyla ilgili açıklama yaptı.

haberler Tamer Karadağlı: Araç sahibi bana ulaştı

Tamer Karadağlı, “Geçtiğimiz günlerde yoğun kar yağışı nedeniyle Ankara’da küçük bir kaza yaptınız ve sosyal medya hesabınızdan araç sahibine çağrıda bulundunuz. Araç sahibi size ulaştı mı? Araçta oluşan hasar giderildi mi?” sorusuna yanıt verdi.

“GEREKEN YAPILDI”
Usta oyuncu, “Evet, araç sahibi bana ulaştı ve görüştük. Aracının hasarının giderilmesi için gereken yapıldı. Şu an hiçbir problem yok” ifadelerini kullandı.

“HASARI NEYSE KARŞILAMAYA HAZIRIM”
Karadağlı, 23 Ocak tarihli Instagram gönderisine, “Dün akşam Ankara kar cehennemi yaşadı ve bundan ben de nasibimi aldım. Ankara Şimşek Sokak’ın üst tarafında kırmızı arabaya çarptım. Numaramı yazıp bıraktım ama o kağıt karda eriyip gitmiş olabilir. Benim arabama vurup kaçsalardı çok sinirlenirdim. O yüzden bu arabanın sahibi ya da tanıyan biri kendisine iletirse sevinirim. Hasarı neyse karşılamaya hazırım” mesajını yayınlamıştı.

haberler Tamer Karadağlı: Araç sahibi bana ulaştı

Read More