Haberler Son Dakika… Milyarder iş insanının skandalı patlak verdi! 5 kadınlık harem!

Haberler

Haberler Dünyaca ünlü büyük şirketlerle iş birliği yapan milyarder iş insanı ile ilgili ortaya atılan iddialar gündeme bomba gibi düştü. 135 sayfalık dava dosyasına göre, milyarderin 5 bin kadınlık hareminin isimlerini içeren gizli bir dosyası buşunuyor.

milliyet.com.tr

• 21 Kasım 2021 – 12:22 • Son Güncelleme:

milliyet.com.tr

• 21 Kasım 2021 – 12:22 • Son Güncelleme:

1haberler Skandal patladı: Ünlü iş insanının 5 bin kadınlık haremi olduğu ortaya çıktı

Ünlü teknoloji milyarderi, kendisi hakkında 2016 yılında ortaya atılan cinsel istismar iddialarının ardından üst düzey işini kaybetmişti. Skandal bununla da sınırlı kalmadı.

2haberler Skandal patladı: Ünlü iş insanının 5 bin kadınlık haremi olduğu ortaya çıktı

Aralarında Apple, Instagram, Google ve YouTube’un da olduğu pek çok şirketle birlikte çalışan milyarder iş insanı MichaeL Goguen, ilişkiye girdiği 5 bin kadından oluşan “haremi”ni içeren bir liste hazırladı.

3haberler SESSİZ KALMALARI İÇİN PARA ÖDEDİ

Haberler SESSİZ KALMALARI İÇİN PARA ÖDEDİ

Goguen’in ilişkiye girdiği kadınların isimlerini Excel dosyasında sakladı. Onlara da sessiz kalmaları için yüklü miktarda para ödedi.

4haberler Skandal patladı: Ünlü iş insanının 5 bin kadınlık haremi olduğu ortaya çıktı

Sequoia Capital adlı şirketin eski ortağı olan 57 yaşındaki Goguen kadınlardan oluşan ‘haremini’ yönetmeye yardım ettiklerini söyleyen dört eski çalışan tarafından dava edildi.

5haberler BARIN BODRUM KATINDA REZALET

Haberler BARIN BODRUM KATINDA REZALET

Gündeme bomba gibi düşen dava, ünlü yatırımcının, şu anda yaşadığı Montana’daki küçük bir kasaba olan Whitefish’te açtığı barın bodrum katında ve güvenli evlerde, kadınlarla buluştuğunu ortaya koydu.

6haberler Skandal patladı: Ünlü iş insanının 5 bin kadınlık haremi olduğu ortaya çıktı

Davaya göre, evli ve iki çocuğu olan milyarder, bir keresinde çalışanından, özel hayatı hakkında çok şey bilen eski bir arkadaşını öldürmesi için kiralık katil ayarlamasını istedi.

7haberler SERİ TECAVÜZCÜ

Haberler SERİ TECAVÜZCÜ

Whitefish’te yaşayan emekli bir polis şefi ise, seri tecavüzcüler Harvey Weinstein ve Jeffrey Epstein ile karşılaştırılan Goguen’in ‘durdurulması gerektiğini’ söylüyor.

8haberler Skandal patladı: Ünlü iş insanının 5 bin kadınlık haremi olduğu ortaya çıktı

Bunlar, 2016 yılında eski kız arkadaşı olan dansçı Amber Baptiste tarafından ‘saatlerce zorla sodomi’ yapmakla suçlanan Goguen’e yöneltilen en son cinsel istismar iddiaları.

9haberler Skandal patladı: Ünlü iş insanının 5 bin kadınlık haremi olduğu ortaya çıktı

New York Post’a göre, 135 sayfalık dava, milyarder iş insanı Goguen’s Amyntor Group LLC’nin eski çalışanları tarafından Şubat ayında açıldı.

10haberler 800 MİLYON DOLARLIK DAVA

Haberler 800 MİLYON DOLARLIK DAVA

Goguen’in kurduğu Amyntor isimli şirketin çalışanları 800 milyon dolarlık tazminat davası açtı. Davayı açan Matthew Marshall isimli çalışan, Goguen’in kirli işlerini yaptığını söyledi.

11haberler Skandal patladı: Ünlü iş insanının 5 bin kadınlık haremi olduğu ortaya çıktı

Dava belgelerinde, “Marshall’dan kendi cebinden araç, mücevher ve satın alınan evler için kapora istendi. Bunlar arasında Goguen’in kirli işlerini bilenleri susturmak için verilecek rüşvet de vardı” denildi.

12haberler Skandal patladı: Ünlü iş insanının 5 bin kadınlık haremi olduğu ortaya çıktı

Read More