Haberler Son dakika! İki bölgede 29 terörist etkisiz hale getirildi

Haberler

Haberler Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı ve Fırat Kalkanı bölgelerinde 29 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Yapılan bir diğer açıklamada ise Mardin’de 4 teröristin etkisiz hale getirildiği paylaşıldı.

11.02.2022 – 11:01 | | ANKARA, (DHA)-

haberler Son dakika! Üç bölgede 33 terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı bölgesinde saldırı girişiminde bulunan 28 PKK/YPG’li terörist ile Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığındaki 1 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

“KAÇINILMAZ SON”

Bakanlığın Twitter’daki hesabından yapılan açıklamada, “Her terörist için kaçınılmaz son bellidir. Fırat Kalkanı bölgesine saldırı girişiminde bulunan 28 PKK/YPG’li terörist ile Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığındaki 1 PKK/YPG’li terörist kahraman komandolarımız tarafından etkisiz hale getirildi. Mücadelemiz sürüyor, sürecek” denildi.

haberler Son dakika Üç bölgede 33 terörist etkisiz hale getirildi

4 TERÖRİST DAHA VURULDU

MSB’den yapılan bir diğer açıklamada ise, “Teröre ve teröriste geçit yok! Suriye’nin kuzeyinden Mardin Kızıltepe Hudut Karakolumuza taciz ateşi açan PKK/YPG’li teröristlere güçlü karşılık verilerek 4 terörist etkisiz hâle getirildi. Bugün bölgede etkisiz hâle getirilen terörist sayısı 33 oldu.” denildi.

Read More