Haberler Son dakika: İbrahim-Mihre Çelikkol çiftinin beş yıllık evliliği bitti!

Haberler

İbrahim Çelikkol ile mimar Mihre Mutlu Çelikkol’un, beş yıllık evliliklerinde problemler yaşadığı konuşuluyordu. Geçtiğimiz haziran ayında ünlü çiftin boşanacakları konuşulmuştu. Oyuncu, dedikodular çıkar çıkmaz sosyal medyada eşinin çektiği fotoğrafı “Kıymetlim’in gözünden” notuyla paylaşarak, ayrılığı yalanlamıştı. Mihre Çelikol’un bir süre sonra eşiyle fotoğraflarından bazılarını Instagram hesabından kaldırması ise bu dedikoduları bir kez daha tetiklemişti.

MİHRE ÇELİKKOL’DAN İTİRAF

Teve2’de ekranlara gelen ‘Magazin Masası’ programının iddiasına göre; 12 Haziran’dan beri ayrı olan ve alyansları çıkaran ünlü çift, yakın arkadaşlarına boşanacaklarını doğrulamıştı. Ayrılık itirafı ise Mihre Çelikkol’dan gelmişti. Posta gazetesine konuşan 33 yaşındaki mimar, şu ifadeleri kullanmıştı:

Evet, böyle bir aşamadayız. Ama henüz resmiyete dökülmüş bir durum yok.

haberler İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol tek celsede boşandı

“ÇOCUĞUN YANINDA KONUŞMAYALIM”

Şimdilerde ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinde ‘Hakan Gümüşoğlu’ karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol, geçtiğimiz haftalarda oğlu Ali ile Etiler’de objektiflere yansımıştı. 40 yaşındaki oyuncu, Mihri Çelikkol ile boşanacağı haberleri hatırlatılınca, “Çocuğun yanında o işlerden hiç konuşmayalım” karşılığını vermişti. “Evleri ayırdınız mı?” sorusunu ise “Öyle şey olur mu arkadaşlar?” şeklinde cevaplamıştı.

BEŞ YILLIK EVLİLİK BİTTİ!

İbrahim Çelikkol, Nisan 2017’de Samsun’a giderek, mimar sevgilisi Mihre Mutlu’yu ailesinden istemiş, ardından evliliğe ilk adımı atarak nişanlanmışlardı. İkili bir ay sonra sessiz sedasız nikâh masasına oturmuştu. Çelikkol müjdeli haberi sosyal medya hesabından veren oyuncu, Knidos Deveboynu Feneri’nde çekilen düğün fotoğraflarını “Bütün medeniyetlerin şahitliğinde evet” notu ile Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

haberler İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol tek celsede boşandı

Bir süredir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı haberleriyle magazin gündemine gelen İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol’dan üzücü haber geldi. İkilinin ilişkilerini toparlaması için yakın dostları araya girdi ama tüm çabalara rağmen karar değişmedi ve Çelikkol çiftinin aşk pozları mazide kaldı.

Aralık 2019’da Ali adını verdikleri oğullarınin dünyaya gelmasiyle ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan çift, bugün görülen dava ile tek celsede anlaşmalı olarak evliliklerini sonlandırdı.

Read More