Haberler Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan koronavirüse yakalandı

Haberler

haberler

GündemSon dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan koronavirüse yakalandı

Haberler Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Emine Erdoğan da, ‘İnşallah en kısa sürede bu hastalığı Tayyip beyle birlikte atlatacağız. Dualarınızı bekliyoruz.’ dedi.

05.02.2022 – 15:17 |

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Eşi Emine Erdoğan ile birlikte koronavirüs testi yaptıran Erdoğan, testlerinin pozitif çıktığını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Bugün hafif belirtiler üzerine eşimle birlikte yaptırdığımız COVID-19 testimizin sonucu pozitif çıktı. Omicron varyantı olduğunu öğrendiğimiz hastalığı hamdolsun hafif geçiriyoruz. Görevimizin başındayız. Çalışmalarımıza evde devam edeceğiz. Dualarınızı bekliyoruz.’ dedi.

Emine Erdoğan da açıklamasında, “Anca beraber, kanca beraber. İnşallah en kısa sürede bu hastalığı Tayyip beyle birlikte atlatacağız. Dualarınızı bekliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Öte yandan İstanbul’daki Vahdettin Köşkü’nden Zonguldak’taki kalabalığa video bağlantısıyla ile seslenen Erdoğan, “Sizinle Zonguldak’ta yüz yüze görüşmek için planladığımız ziyareti hava şartları sebebiyle bugüne ertelemiştik. Bugün de soğuk algınlığı sebebiyle gelemedik. Kısmet değilmiş” demişti.

haberler Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan koronavirüse yakalandı

haberler Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan koronavirüse yakalandı

Read More