Haberler Son dakika! Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na ‘elektrik faturası’ tepkisi: Bu tehditkâr meydan okumaya göz yumulamaz

Haberler

MHP lideri Bahçeli, Twitter’daki hesabından yaptığı açıklamada, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun video kaydı yapmaya iyice merak sardığını belirtti. Kılıçdaroğlu’nun bu alanda sürekli gelişme kaydettiğini belirten Bahçeli, “Ne yapsın fukara, akşamları can sıkıntısına başka türlü çözüm bulamıyor. Ancak tehlikeli sularda kulaç atıyor, can simitsiz şekilde derinlere dalıyor ve boy veriyor. Maazallah boğulma riski taşıdığını da göremiyor. Düştüğü denizde yılana sarılarak kıyıya çıkacağını zannediyor. Basiret bağlandı mı ne söylense boş, hangi tembih yapılsa boşunadır” dedi.

‘BİR İSYAN DENEMESİDİR’

Bahçeli, Kılıçdaroğlu’nun dün akşam kamera karşısına geçip ‘elektrik faturasını ödemeyeceğini’ ifade ettiğini belirterek, şunları kaydetti:

“İlk olarak bu bir tercihtir, ikinci olarak ve daha vahimi sivil itaatsizlik maskesi altına iliştirilmiş bir isyan denemesidir. Bu tehditkar meydan okumaya göz yumulamaz. Faturayı ödemezse elektriği kesilmelidir. Günü geldiğinde kuzu kuzu ödeyeceğini, tam tersi bir gelişme olursa milletin bunu ödettireceğini biliyor ve inanıyoruz. Yine de karanlıkta kalmasına gönlüm razı olmuyor. Vicdanı karanlık olsa da, evinin karanlığa gömülmesine üzülürüm. Bu kapsamda, her il teşkilatımızın Kılıçdaroğlu’na bir kandil göndererek aydınlanmasına yardımcı olmasını bekliyor, bu talimatımı paylaşıyorum. Nasıl olsa Kandil’e yabancı değildir, nasıl olsa Kandil’in köhne ışığıyla yolunu bulmaya çalıştığını görmeyen de kalmamıştır. Hayırlı olsun Sayın Kılıçdaroğlu, elimizden gelen budur, yetinmesini, sabretmesini, kandili de idareli kullanmasını bilmen temennimdir. Şu sözü de unutma ki; karanlıktaysan gölgen bile seni yalnız bırakacaktır. İçine düştüğün karanlığı aydınlatacak henüz bir ışık da yoktur.” 

haberler Son dakika Bahçeliden Kılıçdaroğluna elektrik faturası tepkisi: Bu tehditkâr meydan okumaya göz yumulamaz

Read More