Haberler Şeyma Subaşı’na Hakan Sabancı sorusu!

Haberler

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, 5 Haziran’da Ibiza’da tatilde oldukları sırada romantik bir evlilik teklifi almış, bu anları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti. İlişkisiyle magazin gündeminde düşmeyen 31 yaşındaki fenomen, Mohammed Alsaloussi’ye ‘Evet’ demişti.

İtalyan Dj Guido Senia ile ayrıldıktan sonra mutluluğu Mısırlı iş insanında bulan Şubaşı, nikah masasına oturmak için gün sayarken, sürpriz şekilde Meedo’dan ayrıldığını duyurmuştu.

“SAYGI VE ANLAYIŞ RİCA EDİYORUM”
Ünlü isim, sonrasında Instagram hesabından, “Sizlerin de bildiği ve tanık olduğu gibi yaklaşık 1.5 senedir Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız birlikteliğimizi, karşılıklı anlaşarak sonlandırma kararı aldık. Her ilişkide olabileceği gibi biz de yaşadığımız anlaşmazlıklar sonucu ilişkimizi sürdüremeyeceğimize karar verip saygı çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığımız hassas sürece siz değerli takipçilerim ve basın mensuplarının saygı ve anlayışını rica ediyorum” açıklamasını yapmıştı.

“SEVGİLİSİNİN DEDİKODUSUNU YAPTI” İDDİASI
Şeyma Subaşı, “Saygı çerçevesinde ilişkimizi bitirdik” dese de, olayın perde arkasının hiç de öyle olmadığı iddia edilmişti. İddiaya göre; Şeyma, arkadaşlarıyla Meedo’nun dedikodusunu yaptı. Bunu öğrenen Mohammed Alsaloussi, sevgilisiyle tartışmaya başladı. Özür dilemek yerine “Ben Türkiye’ye dönüyorum” diyen Subaşı, sosyal medyadan ayrıldıklarını duyurdu.

Subaşı’nın ayrılık hamlesinden sonrası Meedo’dan karşı atak gecikmediği de öne sürülmüştü. İş insanının, Şeyma’ya hediye ettiği arabayı geri istediği konuşuluyordu.

haberler Şeyma Subaşına Hakan Sabancı sorusu

HAKAN SABANCI İLE AŞK MI YAŞIYOR?
Tüm bu yaşananların ardından yakın arkadaşı Dila Tarkan’ın Atina’daki düğününe katılan Şeyma Subaşı’nın Hakan Sabancı ile yakınlaştığı iddia edilmişti. Konuyla ilgili açıklama yapmayan ikiliden Subaşı, önceki akşam Bebek Otel çıkışı objektiflere yansıdı.

Mekanda da Sabancı ile yemek yediği görüntüler sosyal medyaya düşen Subaşı’na, basın mensupları “Hakan Sabancı ile aşk yaşadığınız doğru mu? Mekanın restoran kısmında yemek yediğiniz konuşuluyor. Neler söyleyeceksiniz?” gibi sorular yöneltti.

Kendisine yöneltilen cevap vermeden hızlı adımlarla aracına binen 31 yaşındaki Şeyma Subaşı ise oradan uzaklaştı.

haberler Şeyma Subaşına Hakan Sabancı sorusu

“TAKDİR EDİLİYORUM”
Öte yandan bir çocuk annesi fenomen, ayrılığın ardından 3,1 milyon takipçici bulunan sosyal medya hesabından yeni bir pozunu paylaşmıştı. Subaşı, Londra sokaklarında çekilen fotoğrafına yazdığı notla dikkat çekmeyi başarmıştı.

Fenomen isim, 40 binden fazla beğeni alan fotoğrafına, “Sevgili Londra, çok fazla fotoğraf çekmiyorum… Telefonumla uğraşmıyorum, daha az uyuyorum. Ama eski dostlarımla, en iyi arkadaşlarımla vakit geçirmek… Çok takdir ediliyorum. Her yerde beni yürekten önemseyen iyi arkadaşlarım var” diye yazmıştı.

Takipçileri, Meedo’ya gönderme yaptığını düşünülen Subaşı’na, “Sen daha güzellerine layıksın prenses”, “İyi laf söylemiş” ve “Sen arkadaşlarına fazla güvenme” gibi yorumlar yapmıştı.

haberler Şeyma Subaşına Hakan Sabancı sorusu

Read More