Haberler Seren Serengil’den ‘evlilik’ sorusuna dikkat çeken yanıt!

Haberler

Zayıflık uğruna bıçak altına yattığından bu yana sağlık problemleriyle boğuşan ve 43,5 kiloya kadar düşüp, operasyon geçirmek zorunda kalan Seren Serengil, geçtiğimiz akşam Ağaoğlu Maslak 1453’te bulunan Yeni Gazino’da Serdar Ortaç’la sahne aldı.

Sedar Ortaç’ın ardından dinleyicilerinin karşısına çıkan Seren Serengil, sahne öncesinde basın mensuplarını kulisinde ağırladı. 

Serengil, “17 yıl sonra zor bir işi başardım. Artık yeni nesle de hitap ettiğimi düşünüyorum. Bu akşam Yeni Gazino yoğun kar yağışına rağmen tıklım tıklım ve beni çok sevindirende bu. Salon Birleşmiş Milletler gibi. Amerika’dan gelen var, Almanya’dan gelen var, Belçika ve Hollanda’dan gelen var. Daha büyük bir mutluluk hayal edemiyorum şu an ifadeleriyle yaşadığı heyecanı gazeteciler ve muhabirlerle paylaştı.

haberler Seren Serengilden evlilik sorusuna dikkat çeken yanıt

“SANATÇININ AĞIRLIĞI OLMALI”
Tercih ettiği cesur sahne kıyafeti ile ilgili kendisine yöneltilen sorulara “Sahne böyle cesur kıyafetleri kaldırır. Bu bir şov ama hareketler çok önemli. Bazen Gülşen’i eleştiriyoruz ama kıyafetlerini değil yaptığı hareketleri eleştiriyoruz. Yoksa ben sahneye çıktığım ilk günden beri dekolte giymişimdir. Sanatçının bir ağırlığı olmalı. Gidip de müşterimin kucağına oturmam mümkün değil. O bana güzel gelmiyor” sözleriyle  yanıt verdi.

“TAKLİT ETMEM, EDİLİRİM”
Öte yandan Serengil, geçtiğimiz aylarda sahnede giydiği iddialı elbisesi hakkında “Gülşen’i taklit ettiği” şeklindeki yorumlara, “Ben taklit etmem, taklit edilirim. Ben aileden öyle büyütüldüm”” karşılığını vermişti.

haberler Seren Serengilden evlilik sorusuna dikkat çeken yanıt

EVLİLİK AÇIKLAMASI ŞAŞIRTTI
Daha önce dört kez evlilik yapan Seren Serengil, son olarak yeniden evlenip evlenmeyeceği konusundaki sorulara ise, “Ben artık imzamı kağıda değil kalbime atıyorum. O süreçler beni çok yıprattı. Artık evlilik düşünmüyorum” ifadeleriyle karşılık verdi.

“BİR KİŞİDE HEM AŞKI HEM ARKADAŞLIĞI BULMAK”
Bir süredir aşk yaşadığı Mustafa Tohma’dan geçtiğimiz aylarda evlilik teklifi alan Seren Serengil, cevabını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Ünlü şarkıcı, zor günlerinde kendisini yalnız bırakmayan sevgilisinin evlilik teklifini kabul ettiğini; ‘evet dedim’ mesajıyla duyurmuştu. Serengil’in paylaşımının ardından Tohma da, “Bir kişide hem aşkı hem de arkadaşlığı bulmak” mesajını yayınlamıştı.

haberler Seren Serengilden evlilik sorusuna dikkat çeken yanıt

SERDAR’DAN GÜLŞEN VE ALEYNA’YA DESTEK
İlk olarak sahneye çıkan Serdar Ortaç ise dekolteli kıyafet tercihlerinin gereksiz bir biçimde abartıldığının altını çizdi ve  ”Gülşen’i eleştirmelerini gereksiz buluyorum. Sonuçta sahne bir şov işidir. Yurt dışında bunu bir sürü yıldız işim, bir sürü sanatçı yapıyor. Bir çok örneği var dünyada ama nedense bunu biz yapınca kabahat oluyor” meslektaşı Gülşen’e destek çıktı.

Aleyna Tilki’nin de sosyal medya paylaşımları ile aynı eleştirilere maruz kaldığını hatırlatan muhabirlere; ”Ne varmış kıyafetinde abi? Gencecik kız. Giyecek tabii ki. Abartmayın.” karşılığını veren Ortaç, genç şarkıcıya desteğini kameralar önünde göstermiş oldu.

haberler Seren Serengilden evlilik sorusuna dikkat çeken yanıt

Read More