Haberler Seren Serengil filtreyi abarttı! Ece Erken ve Demet Akalın da nasibini aldı

Haberler

Zayıflık uğruna bıçak altına yattığından bu yana sağlık problemleriyle boğuşan ve 43,5 kiloya kadar düşüp, operasyon geçirmek zorunda kalan Seren Serengil zor günleri geride bıraktı.

Uzun yıllar sonra sahnelere dönen Seren Serengil, “17 yıl sonra zor bir işi başardım. Artık yeni nesle de hitap ettiğimi düşünüyorum. Bu akşam Yeni Gazino yoğun kar yağışına rağmen tıklım tıklım ve beni çok sevindirende bu. Salon Birleşmiş Milletler gibi. Amerika’dan gelen var, Almanya’dan gelen var, Belçika ve Hollanda’dan gelen var. Daha büyük bir mutluluk hayal edemiyorum şu an” ifadeleriyle yaşadığı heyecanı paylaşmıştı.

“SANATÇININ AĞIRLIĞI OLMALI”
Tercih ettiği cesur sahne kıyafeti ile ilgili kendisine yöneltilen sorulara “Sahne böyle cesur kıyafetleri kaldırır. Bu bir şov ama hareketler çok önemli. Bazen Gülşen’i eleştiriyoruz ama kıyafetlerini değil yaptığı hareketleri eleştiriyoruz. Yoksa ben sahneye çıktığım ilk günden beri dekolte giymişimdir. Sanatçının bir ağırlığı olmalı. Gidip de müşterimin kucağına oturmam mümkün değil. O bana güzel gelmiyor” sözleriyle yanıt verdi.

“TAKLİT ETMEM, EDİLİRİM”
Serengil, geçtiğimiz aylarda sahnede giydiği iddialı elbisesi hakkında “Gülşen’i taklit ettiği” şeklindeki yorumlara, “Ben taklit etmem, taklit edilirim. Ben aileden öyle büyütüldüm” karşılığını vermişti.

haberler Seren Serengil filtreyi abarttı Ece Erken ve Demet Akalın da nasibini aldı

ANNESİYLE ARASINDA SULAR DURULMUYOR
Öte yandan Seren Serengil ile annesi Nevin Serengil arasındaki sular durulmuyor. Bir süredir küs oldukları bilinen ikiliden Nevin Serengil, göndermeli bir paylaşımda bulundu.

“EVLATLA İMTİHAN EDİLMEK EN ZORU”
Daha önce, “Seren, beni dinlemeyerek ikinci ameliyatı oldu. Bu ameliyatları bana sormadan yapması beni üzdü” diyerek sağlık sorunları yaşayan kızına isyan eden anne Serengil, şu ifadeleri paylaştı:

“Kimi varlıkla imtihan edilir, kimi yoklukla… Kimi hastalıkla imtihan edilir, kimi sağlıkla… Ama evlatla imtihan edilmek imtihanların en zorudur. Çünkü canını yakan yine kendi canındır. Bin parçaya da bölünürsün ama yine de nefret edemezsin. Rabbim hiç kimseyi evlatlarıyla imtihan etmesin.”

haberler Seren Serengil filtreyi abarttı Ece Erken ve Demet Akalın da nasibini aldı

SEREN SERENGİL 51 YAŞINDA!
51 yaşına giren Seren Serengil doğum gününü evinde kutladı. Kutlamada bir süre önce eşini kaybeden Ece Erken de vardı. Ece Erken ve zor günlerinde onu yalnız bırakmayan Demet Akalın doğum gününde beraber poz verdi.

haberler Seren Serengil filtreyi abarttı Ece Erken ve Demet Akalın da nasibini aldı

“KİMSE KİMSEYE BENZEMİYOR”
Serengil, ikili ve çocuklarıyla verdiği pozu filtreden geçirerek paylaştı. Paylaşım sosyal medyada olay oldu. Filtre ve photoshop’u abartan Seren Serengil alay konusu oldu. Fotoğrafa “Kimse kimseye benzemiyor”, “Demet’i tanıyamadım”, “Filtreye gel hiçbiri kendine benzememiş” yorumları yağdı.

Read More