Haberler Serdar Ortaç: Esmer bir kızla evlenmek istiyorum!

Haberler

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Malatya Valiliği ile Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen 25. Malatya Uluslararası Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali’nin son gününde Malatya Mişmiş Park Fuar Alanı’nda Serdar Ortaç konseri vardı. Dört gün süren festivalin seyirci sayısı üzerinden en kalabalık konserini veren 52 yaşındaki popçu, “Malatya konserimi hiç unutmayacağım” dedi.

20 yıldan uzun süredir konser vermek için Malatya’ya gelmeyen Ortaç’tan önce ise Özbekistanlı dans ve müzik grubu ile rap müzik sanatçısı Eypio sahneye çıktı. Serdar Ortaç’ı, Malatyalılar büyük bir konukseverlilikle karşıladılar. Konser öncesi sosyal medya da Malatyalı olan Ahmet Kaya hayranlarının tepkisi ile ilgili paylaşımları kendi sayfasında paylaşan Serdar Ortaç, alanı dolduran on binlerce kişiye müzik ziyafeti sundu.

haberler Serdar Ortaç: Esmer bir kızla evlenmek istiyorum

“MALATYA KONSERİMİ HİÇ UNUTMAYACAĞIM”

İlk çıkış parçası olan ‘Karabiberim’den bu yana müzik piyasasına çıkardığı sevilen şarkılarını seslendiren Serdar Ortaç, dansçıları ve orkestra ekibi ile coşkulu bir konser verdi. Ünlü isim, “Bugün burada çok kalabalık bir seyirci kitlesi var. Çok beğendim, Malatya konserimi hiç unutmayacağım, harika bir kitle var” ifadelerini kullandı.

“YAHU AKILLI ADAM KALMAMIŞ!”

Hayranlarıyla sık sık dertleşen Serdar Ortaç, hayatına girip, kendisine zarar veren kötü insanlara beddua etti. Hayatına hep sarışın kadınların girdiğini dile getiren popçu, “Annem hep derdi ki; ‘esmer kızlar çok güzel olurlar’. Benim sevgililerim hep sarışın oldu, karım da sarışındı. Artık esmer bir kızla evlenmek istiyorum” dedi.

haberler Serdar Ortaç: Esmer bir kızla evlenmek istiyorum

Konseri izlemeye gelenlere “İçinizde benim gibi kafayı yiyen, depresyona giren kim var?” sorsunu yönelten sanatçı, alanda bulunan birçok kişinin elini kaldırması üzerine “Vay be, yahu akıllı adam kalmamış” diyerek, şaşkınlığını dile getirdi.

Read More