Haberler Seda Sayan’dan eşi Çağlar Ökten’le aşk, huzur paylaşımı

Haberler

Yaklaşık üç ay önce kendisinden 25 yaş küçük müzisyen Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan, mutluluğunu paylaşmaya doyamıyor. Nikah sonrası eşi ve yakın arkadaşlarıyla Amsterdam tatiline çıkan ünlü şarkıcı, balayı için de Paris’i tercih etmişti.

KOCASIYLA BİRLİKTE ESTETİK YAPTIRDI

Özel hayatıyla olduğu kadar yaptırdığı estetiklerle de gündemden düşmeyen Seda Sayan, yeniden ameliyat masasına yatmıştı. Eşi Çağlar Ökten’in de kendisine eşlik ettiği Sayan, o anlarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Çağlar Ökten saç ektirirken, Seda Sayan silikonlarını yeniletmişti. Seda Sayan’ın paylaşımına binlerce yorum yağmıştı.

SEDA’DAN AŞK DOLU KUTLAMA

Mutluluk pozlarını sık sık takipçileriyle paylaşan Seda Sayan (59), 35 yaşına basan eşi Çağlar Ökten’in yeni yaşını kutlamıştı. Peş peşe fotoğraflar yayınlayan ünlü şarkıcı, gönderisine; “İyi ki doğmuşsun iyi ki. Ömrüme hoş geldin sevgilim” notunu düşmüştü.

haberler Seda Sayandan eşi Çağlar Öktenle aşk, huzur paylaşımı

Instagram’ın hikayeler bölümünden bir paylaşım yapan Sayan, eşi Ökten’in ‘İyi ki doğmuşsun gülüşünü sevdiğim. Ömrüme hoş geldin’ notunu düştüğü fotoğrafını nazar boncuğu ve kalp emojisi ile paylaşmıştı.

ÖKTEN’İN AİLESİYLE BULUŞTU

Sayan, geçtiğimiz haftalarda da düğünlerine katılamayan kayınvalidesi ve kayınpederiyle buluşmuştu. Mersin’e giden Sayan, Çağlar Ökten’in oğlu Artur’la da tanıştı. Sayan, ziyaretten çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

Seda Sayan, kayınvalidesi Hicran Ökten ile fotoğrafını da ‘Canım Hico’m’ notuyla Instagram hesabından paylaşmıştı.

haberler Seda Sayandan eşi Çağlar Öktenle aşk, huzur paylaşımı

“SEVGİLİM”

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü şarkıcı, son olarak eşiyle tatil pozunu takipçileriyle paylaştı. Ökten ile yurtdışı tatilinde olan Seda Sayan, paylaşımına; “Huzur, aşk” notunu düştü.

Aynı karenin bir benzerini de Instagram hesabının hikayeler bölümünden yayınlayan ünlü isim, kendisinden yaşça küçük eşi Çağlar Ökten’e “Sevgilim” diye seslendi.

haberler Seda Sayandan eşi Çağlar Öktenle aşk, huzur paylaşımı

“BEN ONUN SOYADINA KURBAN OLURUM”

Eşi Çağlar Ökten’in soyadını kullanmayacağı yönündeki haberlerle ilgili konuşan Seda Sayan, “O yanlış anlaşıldı, hatta boşanıyorlar ve benim evi terk ettiğim bile yazıldı. Öyle bir şey yok. Doğrusu; evraklarda değişim yapılması gerekiyor. Ben daha önce söylemiştim kendi soyadımı kullanacağım diye. Kadınların kendi soyadını kullanma hakkı var. Eğer ben eşimin soyadını alacak olursam bir sürü evrakta değişikliğe gidilecek, bu birçok prosedür gerektiriyor, benim bu işlerle uğraşacak zamanım yok. Karı-koca arasında soyadı kavgası falan olmadı. Adam benim hayatımda. Ben kurban olurum onun soyadına” ifadelerini kullanmıştı.

haberler Seda Sayandan eşi Çağlar Öktenle aşk, huzur paylaşımı

Read More