Haberler Seda Sayan’dan Çağlar Ökten açıklaması: Onun soyadına kurban olurum

Haberler

59 yaşındaki Seda Sayan, Sevgililer Günü’nde Çağlar Ökten’den evlilik teklifi almış, 24 Nisan’da Beşiktaş’ta lüks bir otelde dünyaevine girmişti. Mayıs ayında Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da yapılması planlanan nikâh töreni, Sayan’ın ekibinin vizede yaşadığı sıkıntı yüzünden İstanbul’da gerçekleşmişti.

“KÜÇÜK DEYİP DURMASINLAR!”

Nikah sonrası Sayan, 33 yaşında olduğu söyleyen Çağlar Ökten ile aralarındaki yaş farkına yapılan yorumlara sinirlenmişti. Ünlü isim, 2. Sayfa’ya gönderdiği mesajda “Çağlar’a ‘yaşı küçük’ deyip durmasınlar. 11 yaşında çocuk sahibi adam. Nasıl ‘küçük yaştaki’ diye bahsedilir!” diyerek sitem etmişti.

haberler Seda Sayandan Çağlar Ökten açıklaması: Onun soyadına kurban olurum

AMSTERDAM TATİLİ

59 yaşındaki Sayan, konserin ardından eşi Çağlar Ökten ve yakın dostları Esra Özmen ve eşi Fuat Özdolgun ile Amsterdam’a gitti. Tatilden keyifli anlarını takipçileriyle paylaşan Seda Sayan, Ökten ile lolipopla çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.

haberler Seda Sayandan Çağlar Ökten açıklaması: Onun soyadına kurban olurum

“BEN SİZE KÜSTÜM”

Tatil sonrası Türkiye’ye dönen ünlü şarkıcı, Etiler’de alışveriş yaparken objektiflere yansıdı. Bir arkadaşıyla mağaza mağaza dolaşan sanatçı, gazetecilerin soruları üzerine, “Ben size küstüm!” diyerek, tek kelime etmedi.

Ağzını bıçak açmayan Sayan’ın konserlerinin takip edilmemesi olduğu ortaya çıktı. Sayan’ın yakın arkadaşlarına, “Beni sadece dışarıda çekiyorlar. Bir kere konserime gelip, çekmiyorlar” dediği ortaya çıktı.

haberler Seda Sayandan Çağlar Ökten açıklaması: Onun soyadına kurban olurum

“BAŞ BAŞA TATİL YAPACAĞIZ”

Seda Sayan önceki gün yakın arkadaşı Nuray Yıldız’ın sahip olduğu güzellik merkezinin açılışını yaptı. Kurdele kestikten sonra gelen konuklara hareketli üç şarkı söyledi. Seda Sayan, “Hayatım çok iyi gidiyor ve çok mutluyum. Baksanıza gözlerimin içi gülüyor. Önümüzdeki günlerde programım tatile giriyor. Eşim bu yaz Kaş’ta tatil yapmamızı istiyor, onun dediği olacak ve biz baş başa tatil yapacağız” diye konuştu.

haberler Seda Sayandan Çağlar Ökten açıklaması: Onun soyadına kurban olurum

“ADAM BENİM HAYATIMDA”

Muhabirlerin, “Eşinizin soyadını kullanmayacağınıza dair haberler çıktı soyadı yüzünden aranızın bozulduğu doğru mu?” sorusuna şöyle yanıt verdi: 

O yanlış anlaşıldı, hatta boşanıyorlar ve benim evi terk ettiğim bile yazıldı. Öyle bir şey yok. Doğrusu; evraklarda değişim yapılması gerekiyor. Ben daha önce söylemiştim kendi soyadımı kullanacağım diye. Kadınların kendi soyadını kullanma hakkı var. Eğer ben eşimin soyadını alacak olursam bir sürü evrakta değişikliğe gidilecek, bu birçok prosedür gerektiriyor, benim bu işlerle uğraşacak zamanım yok. Karı-koca arasında soyadı kavgası falan olmadı. Adam benim hayatımda. Ben kurban olurum onun soyadına.

“ONU İZLEMEYE BAYILIYORUM”

Sayan, “Eşinizle beraber sahne almak ister misiniz?” sorusuna ise, “Talep olursa tabii ki Çağlar ile aynı sahneyi paylaşmak isterim. İnsanlar benim onu kıskandığım için onun her sahnesinde yanında olduğumu söylüyor. Öyle bir şey yok. Ben onu sahnede dinlemeye ve izlemeye bayılıyorum. Onu izlerken ve dinlerken çok eğleniyorum. Bu da benim hakkım” dedi.

haberler Seda Sayandan Çağlar Ökten açıklaması: Onun soyadına kurban olurum

“TALEP EDİLDİM”

Melek Mosso’nun Isparta’da sahnesinin iptal edilmesinin ardından Seda Sayan onun yerine sahne almıştı. “Diğer kadın sanatçılar sahnelerini iptal ederken siz sahne aldınız” yorumuna şarkıcı, “Bu benim tercihim değildi. Ben Isparta Belediye Başkanı ve halkı tarafından talep edildim. Ben de davete icabet ettim” karşılığını verdi. 

Read More