Haberler Seda Sayan, Uluslararası Gül Festivali’nde konser verdi

Haberler

Geçtiğimiz cuma günü planlanan ancak olumsuz hava şartları nedeniyle uçak seferi iptal olunca ertelenen Seda Sayan konseri, iki gün gecikmeyle yapıldı. Uçakla Antalya’ya, sonrasında kara yoluyla Isparta’ya ulaşan şarkıcı, belediye bandosu ve folklorik kıyafetli kadınlar tarafından karşılandı. Bando müziğinin ritminde dans eden Sayan’a, güllerden yapılmış taç ve kolye hediye edildi.

“BU SORUYU MENAJERİME SORUN”

Basın mensuplarına açıklama yapan Seda Sayan, karşılamanın kendisi için büyük sürpriz olduğunu söyledi. Sayan, Melek Mosso konserinin iptal edilmesinin ardından kendisinin konsere gelmeyi kabul etmesi hakkındaki sorulara, “Menajerim yanınızda bu soruyu ona sorun” yanıtını verdi.

haberler Seda Sayan, Uluslararası Gül Festivalinde konser verdi

“ÖYLE ZOR BİR ZAMANIMIZDA GELDİ Kİ”

15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirilen konseri yaklaşık 10 bin kişi izledi. Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ile eşi Şadiye Başdeğirmen, “Seda Hanım öyle bir zor zamanımızda geldi ki kendisine çok teşekkür ediyorum. İptal olan konserler, hava şartlarına bağlı olarak Seda Hanım’ın gelememesi ardı ardına oldu ama bugün aramızda. Kendilerini burada görmekten büyük mutluluk duyduk” şeklinde konuştu.

Hediyeler için teşekkür eden Seda Sayan, “Başkanım uzun yıllar oldu Isparta’ya gelmeyeli. Bundan sonra bizi bu güzel insanlarla daha sık buluşturun” dedi.

haberler Seda Sayan, Uluslararası Gül Festivalinde konser verdi

Read More