Haberler Seda Sayan eşi Çağlar Ökten’i bir an olsun yalnız bırakmıyor

Haberler

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Çağlar Ökten’den evlilik teklifi almış, 24 Nisan’da sürpriz bir şekilde Beşiktaş’taki lüks bir otelde evlenmişti. Mayıs ayında Prag’da yapılması planlanan nikâh töreni, Seda Sayan’ın ekibinin vizede yaşadığı sıkıntı yüzünden İstanbul’da gerçekleşmişti.

OĞULCAN ENGİN NİKAHA KATILMADI

Sayan’ın eski eşi Sinan Engin ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin’in nikâh töreninde olmaması dikkat çekmişti. İddialara göre; 31 yaşındaki işletmeci, duruma tepki göstermişti. Seda Sayan’ın oğlunu yanında görmek istemesine rağmen Oğulcan Engin düğüne katılmamıştı.

haberler Seda Sayan eşi Çağlar Ökteni bir an olsun yalnız bırakmıyor

SEDA SAYAN KIZDI: KÜÇÜK DEYİP DURMASINLAR!

Nikah sonrası Sayan, 33 yaşında olduğu söyleyen Çağlar Ökten ile aralarındaki yaş farkına yapılan yorumlara sinirlenmişti. Ünlü isim, 2. Sayfa’ya gönderdiği mesajda “Çağlar’a ‘yaşı küçük’ deyip durmasınlar. 11 yaşında çocuk sahibi adam. Nasıl ‘küçük yaştaki’ diye bahsedilir!” diyerek sitem etmişti.

haberler Seda Sayan’a sürpriz

Seda Sayan’a sürprizHaberi Görüntüle

Seda Sayan’ın haberi sosyal medyada yayınlanınca şarkıcı, 33 yaş bilgisiyle alay etti ve gülücük emojisi koymuştu. Sayan’ın bu çıkışına takipçiler ise yeniden “Oğlun yaşında” yorumları yağdırmıştı.

haberler Seda Sayan eşi Çağlar Ökteni bir an olsun yalnız bırakmıyor

GÖRÜNTÜ VERMEMEK İÇİN KULİSTE BEKLEDİLER

Geçtiğimiz günlerde Küçükçiftlik Park’ta Adamlar konserini izlemeye giden ve gece sonu kapıda basın mensuplarının olduğunu öğrenen çift, görüntü vermemek için bütün güvenlik görevlilerini seferber etmişti.

Ünlü çift için tam 40 dakika bekleyen güvenlik görevlileri, taksi çevirip, otoparka sokmuştu. Bu süreçte Sayan ve Ökten, kuliste beklemişti. Güvenlik, muhabirlerin görüntü almaması için ikiliyi çevrelemişti.

haberler Seda Sayan eşi Çağlar Ökteni bir an olsun yalnız bırakmıyor

OĞULCAN ENGİN SORUSU

Ökten ve Sayan, taksiye bindikleri sırada “Paris balayınız nasıl geçti? Sonrasında Yunanistan’a gittiniz. Oğlunuz Oğulcan Bey nikâha katılmadı, sonrasında kendisiyle konuştunuz mu?” sorularına cevap vermeden uzaklaşmışlardı. Trafik ışıklarında tekrar objektiflere yansıyan çift, ellerini bir an olsun bırakmadı, yine hiçbir soruya cevap vermeden el sallayıp, evlerinin yolunu tutmuştu.

haberler Seda Sayan-Çağlar Ökten çifti balayında

Seda Sayan-Çağlar Ökten çifti balayındaHaberi Görüntüle

DEDİKODULARIN ARDINDAN İLK PAYLAŞIM

Sayan’ın eski eşi Sinan Engin ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin’in, nikâh töreninde olmaması dikkat çekmişti. Engin’den Anneler Günü’nde sürpriz bir hamle geldi. Küs olduğu ileri sürülen annesi ile fotoğrafını Instagram hesabından yayınlayan Oğulcan Engin, haklarında çıkan söylentileri bir anlamda yalanlamış oldu.

haberler Seda Sayan eşi Çağlar Ökteni bir an olsun yalnız bırakmıyor

EŞİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Seda Sayan, eşi Çağlar Ökten’i sahne aldığı Taksim’deki otelde yalnız bırakmadı. Sahnede Çağlar Ökten’i dinlerken eğlenen ve dans eden Sayan gecenin geç saatlerine kadar otelden çıkmadı. Mekan çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakan Sayan eşiyle birlikte araçla ayrıldı.

haberler Seda Sayan eşi Çağlar Ökteni bir an olsun yalnız bırakmıyor

haberler Çağlar Ökten: Seda Sayan eşim, kıymetlim

Çağlar Ökten: Seda Sayan eşim, kıymetlimHaberi Görüntüle

Read More