Haberler Seda Sayan, Çağlar Ötken’i dinlemek için konser işi almıyor!

Haberler

59 yaşındaki şarkıcı Seda Sayan, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten’den evlilik teklifi almış, 24 Nisan’da sürpriz bir şekilde Beşiktaş’taki lüks bir otelde evlenmişti. Mayıs ayında Prag’da yapılması planlanan nikâh töreni, Seda Sayan’ın ekibinin vizede yaşadığı sıkıntı yüzünden İstanbul’da gerçekleşmişti.

Ünlü ismin gelinliği Gülşah Saraçoğlu, Çağlar Ökten’in damatlığı Tolga Çam imzası taşımıştı. Sayan’ın, nikah şahitliğini Safiye Soyman ve Esra Özmen, Çağlar Ökten’in ise Faik Öztürk ve Fuat Özdolgun yapmıştı.

haberler Seda Sayan, Çağlar Ötkeni dinlemek için konser işi almıyor

OĞULCAN ENGİN NİKAHA KATILMADI

Sayan’ın eski eşi Sinan Engin ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin’in nikâh töreninde olmaması dikkat çekmişti. İddialara göre; 31 yaşındaki işletmeci, duruma tepki göstermişti. Seda Sayan’ın oğlunu yanında görmek istemesine rağmen Oğulcan Engin düğüne katılmamıştı.

ANNESİNİN EVLİLİĞİ HAKKINDA SESSİZ KALDI!

Sonrasında sevgilisi Miray Daner ile görüntülenen Oğulcan Engin, özel hayatıyla gündemden düşmeyen annesi Seda Sayan’ın Çağlar Ökten ile nikâh törenine katılmadığının hatırlatılması üzerine sessizliğini korumuştu.

DEDİKODULARIN ARDINDAN İLK PAYLAŞIM

Seda Sayan da konuyla alakalı sessizliğini korurken, Oğulcan Engin’den beklenmedik bir hamle gelmişti. Engin, küs olduğu ileri sürülen annesi Seda Sayan ile fotoğrafını Instagram hesabından yayınlamış ve ‘Anneler Günü’ temalı gönderisiyle haklarında çıkan söylentileri yalanlamış olmuştu.

Ünlü şarkıcı da geçtiğimiz haftalarda ‘evliliğine karşı çıktığı’ söylenen oğluyla kamera karşına geçmiş, Instagram sayfasından paylaştığı fotoğraflarına; “Gözümün nuru, oğlum” notunu yazmıştı.

haberler Seda Sayan, Çağlar Ötkeni dinlemek için konser işi almıyor

“ÇAĞLAR’IN HER SAHNESİNE GİDİYORUM”

Tüm bunların ardından önceki akşam Harbiye Açık Hava Tiyatrosunda konser veren ‘Adamlar’ adlı grubu eşi Çağlar Ökten ile izlemeye gelen Seda Sayan, kulis tarafında aracından iner inmez ayağının tozuyla “Küsüm size” dediği basın mensuplarıyla röportaj yaptı.

Sayan “Merhaba arkadaşlar, sizi gördük iyi olduk. Bizler iyiyiz, benim işlerim, Çağlar’ın sahneleri oluyor. Ben de gidiyorum her sahnesine, doyasıya eğlenip kurtlarımı döküyorum. Çağların sesine de, sahnesine de bayılıyorum ben. Kendim bu aralar sahne almıyorum. Sadece eşimin sahnesini izlemek, onu dinlemek için konser işi almıyorum” açıklamasında bulundu.

haberler Seda Sayan, Çağlar Ötkeni dinlemek için konser işi almıyor

“DEVAMLI ADAMLAR’I DİNLİYORUZ”

“Bu akşam ‘Adamlar’ın konserine geldik” diyen ünlü isim, “Ben zaten tanımazdım, beni Çağlar tanıştırdı. Çok da sevdim. Devamlı konserlerine gidiyoruz ve arabamda bile ‘Adamlar’ı dinliyoruz. Çağlar çok seviyor, o devamlı dinleyince dikkatimi çekti, sonra tanıştırdı beni. Solistleri Tolga’yı çok sevdim, ‘Adamlar’ı seviyoruz birazdan da dinleyeceğiz” şeklinde konuştu.

OĞULCAN ENGİN SORUSU!

Muhabirlerin; “Seda Hanım, evliliğinizden sonra havada kalan çok soru var cevaplamadığınız; Oğulcan Bey’in düğününüze gelmediği konusunda” diyerek şarkıcının oğlu Oğulcan Engin’in düğüne gelmediğini hatırlatması üzerine Sayan, “‘Adamlar’ın konserine geldik. ‘Adamlar’ çok güzel” diyerek konuyu çaptırdı.

Read More