Haberler Reha Özcan çoban köpeklerinin saldırısına uğradı! ‘Suçlu bizdik’

Haberler

Daha önce ‘Suskunlar’, ‘Maral’, ‘Bizim Hikaye’, ‘Mucize Doktor’ ve ‘Seksenler’ gibi dizilerde rol alan Reha Özcan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ‘Bir Garip Orhan Veli’ oyununun ertelendiğini duyurdu.

Usta oyuncu, Burdur turnesi dönüşü koyun sürüsünün önünden geçerken, çoban köpeklerinin saldırısına uğradığını açıkladı. Ayağından yaralanan oyuncu, bu nedenle 20 Mayıs’ta İstanbul’da sahnelenecek olan ‘Bir Garip Orhan Veli’ etkinliğinin 17 Haziran’a ertelendiğini söyledi.

haberler Reha Özcan çoban köpeklerinin saldırısına uğradı Suçlu bizdik

YAŞANANLARI ANLATTI

Özcan köpeklerin bu olayda suçunun olmadığının ısrarla altını çizerek, “Maalesef Burdur turnesine çıktığımız zaman, Burdur’da köpeklerden kaçarken (bizim hatamız köpeklerin hiçbir suçu yok) Orada bir koyun sürüsünün önünden geçmeye çalıştık. Çoban köpekleri de sürüyü korumak için bizim üzerimize doğru saldırdılar. Biz de kaçtık. Kaçarken sol ayağımdaki alt baldır yaralandı ve orada travmatik bir şey oluştu. O yüzden yürüyemiyorum” dedi.

“OTURARAK OYNADIM”

“Burdur’da oyunu seyredenler de görmüştür zaten oturduğum yerden oyunu oynamak zorunda kaldım” diyen oyuncu, “Fakat canım hala çok yanıyor. O yüzden 20 Mayıs’taki oyunumuzu iptal etmek zorunda kaldık. Daha doğrusu erteledik. Umarım 17 Haziran’da daha sağlıklı şartlarda buluşuruz” ifadelerini kullandı.

haberler Reha Özcan çoban köpeklerinin saldırısına uğradı Suçlu bizdik

“KÖPEKLERİN SUÇU YOK!”

Bir süredir İclal Aydın’ın aynı adlı eserinden uyarlanan ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinde rol alan 56 yaşındaki ünlü isim, sözlerine; şöyle devam etti:

Dediğim gibi köpeklerin hiçbir suçu yoktu. Hayvanların alanına biz girdik. Onlar da saldırdılar. Dursaydık belki bir şey yapmazlardı ama aramızda köpek fobisi olan arkadaşlar vardı. Yarma gibiler ama yine de korkuyorlar. Ben de korktum tabii ki… Kaçtık ve bu bizim hatamızdı. Hayvan sevmeyenlerin hemen bu fırsatlardan yararlanmalarını engellemek için yapıyorum bu açıklamayı. Suçlu bizdik. Hayvanların suçu yoktu. Çekimlere devam edebiliyorum. Diziye bir şey olacak diye korkmayın. Tüm geçmiş olsun dilekleri için teşekkür ediyorum.

AĞABEYİ NİŞANLANDI

Öte yandan Reha Özcan’ın kendisi gibi oyuncu ağabeyi Serhat Özcan, geçtiğimiz haftalarda beş yıldır birlikte olduğu Avukat Deniz İpek ile Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde nişanlanarak, evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

haberler Reha Özcan çoban köpeklerinin saldırısına uğradı Suçlu bizdik

“O BENİM USTAM”

Reha Özcan, ağabeyinin mutlu günü için “57 yıllık kardeşim. Onu ilk defa bu kadar mutlu görüyorum. Onun mutluluğuna tanık olmak, mutluluğu için bir şeyler yapabilmek benim için gerçekten çok büyük bir keyif. Şu anda sanki kendi çocuğum evleniyormuş gibi çok duygulanıyorum. Bu yüzden de çok mutluyum. Ben ağabeyimi çok seviyorum. O benim sadece ağabeyim değil, ustam. Birçok şeyi ondan öğrendim. Bu işin ahlâkını ondan öğrendim. Bu yüzden de bugün mutlu gününde onun yanında olabilmek benim içinde çok güzel bir duygu. Çünkü bizler, sevdiklerimizin mutluluklarıyla mutlu oluyoruz. Mutsuzluklarıyla da mutsuz oluyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Read More