Haberler Oğuzhan Koç ile evlenmeye hazırlanan Demet Özdemir’den kına gecesi

Haberler

2021 yılını İzmir’de birlikte karşılayan Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir sonrasında aşk yaşadıklarını doğrulamıştı. Geçtiğimiz aralık ayında yollarını ayıran ünlü çift, ayrılığa fazla dayanamamış ve ilişkilerine ikinci bir şans vermişlerdi. Barışmalarından kısa bir süre sonra 37 yaşındaki Oğuzhan Koç güzel oyuncuya 14 Şubat Sevgililer Günü’nde evlenme teklif etmişti. 

Sakiler Grubu’nun da şarkılarıyla eşlik ettiği organizasyonda, ‘Dünyadan Uzak’ şarkısı eşliğinde Demet Özdemir, sevgilisine ‘Evet’ demiş, böylece ikili evlilik kararı almıştı. Ardından hazırlıklara başlayan âşıklar, haziran ayında nişan yüzüklerini takmıştı.

Nişan töreninden kısa bir süre sonra 26 Ağustos tarihinde evleneceklerini duyuran ünlü çiftten Özdemir’in, Koç’a Hollywood yıldızlarının sıkça tercih ettiği ve güncel fiyatı 1 milyon liradan fazla olan bir saat hediye ettiği haberleri gündeme gelmişti. Güzel oyuncu ise konuyla – alakalı sorulara, “Hep birlikte göreceğiz” yanıtını vermişti.

haberler Oğuzhan Koç ile evlenmeye hazırlanan Demet Özdemir’den kına gecesi

GELİNLİKLERİNİ BAĞIŞLAYACAK

Düğünde Eda Güngör, Nihan Peker ve Mc Queen’e tasarlattığı üç gelinlik giyecek olan Demet Özdemir’in nikahtan sonra gelinlikleri ya sivil toplum örgütlerine ya da hayranlarına bağışlayacağı ortaya çıkmıştı.

KINA GECESİNDE DUYGUSAL ANLAR

Düğün hazırlıklarına devam eden Özdemir (30), dün akşam yakın arkadaşları ile kına gecesi yaptı. Ünlü oyuncunun özel gecesine ünlü isimler katılırken, kına yakıldığı sırada duygusal anlar yaşandı.

Görüntülerde ağladığı görülen Özdemir’in fotoğrafları sosyal medyada büyük ilgi gördü. Ünlü ismin fotoğrafına ise yorum ve beğeni yağdı.

haberler Oğuzhan Koç ile evlenmeye hazırlanan Demet Özdemir’den kına gecesi

DÜĞÜN ERTELENDİ

Öte yandan ünlü çiftin 26 Ağustos akşamı yapılacak düğünü son anda ertelendi. Sarıyer’deki bir otelde gerçekleşecek nikah, İstanbul’u etkisi altına alan yağmur nedeniyle 28 Ağustos Pazar günü gerçekleşecek. Masrafları yaklaşık 4 milyon TL’yi bulacak törende çift mutluluğa ‘evet’ diyecek.

Read More