Haberler Murat Yıldırım’dan ‘Aziz’ açıklaması

Haberler

Başrollerini Murat Yıldırım, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Murat Güven Akpınar ve Fırat Tanış’ın paylaştığı ‘Aziz’ dizisi 1930’lu yılların Hatay’ını anlatıyordu. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği dizi, 3 Haziran akşamı yayınlanan 28’inci bölümüyle sezon finali yapmıştı. Eylül ayının yaklaşmasıyla ikinci sezonu merakla beklenen ‘Aziz’den kötü haber geldi.

Eylül ayında ikinci sezonuyla ekranlara dönmesi beklenen ‘Aziz’ dizisi, kanal ve yapımcının ortak kararıyla ekranlara veda etti. Aziz’in vedası ise dizinin resmi sosyal medya hesabından duyuruldu.

haberler Murat Yıldırımdan Aziz açıklaması

“SONLANDIRMA KARARI ALDIK”

Açıklamada; “Aziz’ dizimizi sonlandırma kararı aldık. Bizi hiç yalnız bırakmayan siz sevenlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı.

“BAZEN UZATIP DA KÖTÜ OLMAMASINA SEBEP VERMEMEK İYİDİR”

Dizinin final kararıyla ilgili bir açıklama da başrol oyuncusu Murat Yıldırım’dan geldi. Yaklaşık 4 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından bir paylaşım yapan Yıldırım, “Bizleri izleyen herkese teşekkürler. Aziz’in bitme sebebini soranlar için hikayesini tamamlamış olması ve devam senaryosunun kanal dahil kimsenin içine sinmemiş olmasıdır” dedi.

haberler Murat Yıldırımdan Aziz açıklaması

Ardından kendisiyle ilgili söylentilere de yanıt veren oyuncu, Yine atılan bir iftira ile Amerika’dan gelmeyecek olmam değildir. Bazen bir diziyi uzatıp da daha da kötü olmasına sebep vermemek iyidir. Sevgi ile…” ifadelerini kullandı.

YILDIRIM’IN EŞİ DE KONUK OLMUŞTU

Öte yandan Yıldırım’ın eşi Iman Elbani de iki bölüm ‘Aziz’ dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştı. Fas asıllı güzel oyuncu, ‘Prenses Fevziye’ rolüyle izleyici karşısına çıkmıştı. Böylelikle Türkiye’de ilk kez bir projede boy gösteren Elbani, diziden elde edilecek kazancının kimsesiz çocuklar yararına bağışlanmasını istemişti.

haberler Murat Yıldırımdan Aziz açıklaması

Read More