Haberler Merve Boluğur’dan ‘kişi başı iki bin 500 TL’lik konser’ açıklaması!

Haberler

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
İçimdeki Fırtına’ (2017) dizisinin ardından ekranlardan uzak olan, Instagram paylaşıomları ve YouTube kanalında yer verdiği videolarla konuşulan Merve Boluğur, oyunculuğu bırakma kararı aldı. Müzil kariyerine adım atan 34 yaşınaki güzel, sözlerini kendisinin yazdığı ‘Şşşşşştttt’ şarkısını çıkardıktan sonra sahnelere adım attı.

“SESİMLE OYNANMIŞ”

Geçtiğimiz günlerde İzmir Çeşme’de Yıldız Tilbe’nin sahnesinde konuk olan Merve Boluğur, sesine yönelik ağır eleştiriler hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:

Özgüvenli bir insanım, kendime de güveniyorum. Orada biraz sesimle oynanmış bence. Oynandığını fark ettim, öyle bir şey yok yani. Normalde de beğeniyorum sesimin rengini. Abartılmış biraz diye düşünüyorum. Bunu da söylemek istiyorum, normal gelmiyor bana. Yıldız Tilbe’ye çok teşekkür ediyorum, onun gibi bir insanın sahnesine çıkıyor olmak benim için gurur verici. Yıldız Tilbe’nin şarkım ile ilgili yorumunu duymadım.

haberler Merve Boluğurdan kişi başı iki bin 500 TLlik konser açıklaması

“OYUNCULUK YAPMAYACAĞIM”

“Sesinize güveniyor musunuz?” sorusuna, “Yazdığım sözlere sesimden daha çok güveniyorum. Müzik konusunda daha önce eğitim almıştım” cevabını veren Boluğur, “Oyunculuk yapmayacağım, bu müzik beni çok heyecanlandırdı. Kalbim ‘Bunu yap’ diyor diye düşünüyorum, öyle istiyorum zaten. O yüzden oradan devam edeceğim” demişti.

haberler Merve Boluğurdan kişi başı iki bin 500 TLlik konser açıklaması

NİŞANTAŞI’NDA SAHNE ALDI

Yıldız Tilbe’nin sahnesinda şarkı söyledikten sonra sosyal medyada yorum yağmuruna tutulan ünlü isim, hevesinin kırılmadığını, aksine ilk kez bir mekanda sahne alacağını açıklamıştı. Son dönemde magazin gündeminden düşmeyen Boluğur, önceki akşam ilk kez sahneye çıktı. Nişantaşı’nda bir mekanda performans sergileyen Boluğur’un makyajı, saçları ve sahne kıyafeti dikkat çekti.

haberler Merve Boluğurdan kişi başı iki bin 500 TLlik konser açıklaması

“ŞARKI SÖYLEMEYECEĞİM, DJ’LİK YAPACAĞIM”

Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen ünlü oyuncu, “Bu akşam çok heyecanlıyım. Bu benim ilk sahnem” dedi. “Sizleri dinleyeme gelenlere nasıl bir repartüar hazırladınız?” sorusuna, “Bu akşam şarkı söylemeyeceğim. Burada Dj’lik performansı sergileyeme geldim” yanıtını verdi.

haberler Merve Boluğurdan kişi başı iki bin 500 TLlik konser açıklaması

“MEKANA GİRİŞLER İKi BİN 500 DEĞİL, ÜCRETSİZ”

Merve Boluğur, “Sahne alacağı mekandaki kişi başı giriş ücretinin 2 bin 500 TL olacağı” iddiası hakkında şöyle konuştu:

Sosyal medyada çıkan ücret konuları tamamen yalan. Mekana giriş ücreti alınmıyor. Zaten işletmecimiz, bu gece için çok emek verdi. Girişiler tamamen ücretsiz.

Read More