Haberler Merve Boluğur ve Mert Aydın ön balayında

Haberler

UMUT ÜNVER/ MİLLİYET
Merve Boluğur, bu ayın başında DJ sevgilisi Mert Aydın’ın evlenme teklifi almıştı. Heyecandan gözleri dolan Boluğur, Aydın’ın teklifi karşısında, “Sonsuza kadar evet” cevabını vermişti. Ünlü oyuncu, evlenme teklifi aldığı anları Instagram hesabından da paylaşıp, “I said yes (evet dedim) kocam” notunu düşmüştü.

BOLUĞUR’A GELEN MESAJ KRİZ ÇIKARDI!

Sevgilisi DJ Mert Aydın ile evlilik hazırlıkları yapan Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde ise Aydın ile Nişantaşı City’s’de araç beklerken görüntülenmişti. Araçlarını bekledikleri sırada hararetli bir tartışma yaşayan ikilinin arasının oyuncunun telefonuna gelen bir mesaj yüzünden açıldığı anlaşılmıştı.

haberler Merve Boluğur ve Mert Aydın ön balayında

“EN BÜYÜK HEDİYEM YANIMDA”

Sonraki günlerde ise bir alışveriş merkezinde görüntülenen Merve Boluğur ile Mert Aydın’dan basın mensuplarına “Bugün benim doğum günüm” demişti. Sevgilisi Mert Aydın’ın elindeki paketin dikkat çekmesi üzerine muhabirler, “Mert Bey’in hediyesi bu sanırım?” diye sormuştu.

PROFİLİNE EKLEDİ

Nikah öncesi hazırlıkları takipçileriyle paylaşan Merve Boluğur, saç ve makyajının yapıldığı anları yayınladı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isim ‘Soyadı’ hamlesiyle de adından söz ettirdi. 35 yaşındaki Boluğur, nikâh törenine saatler kala Mert Aydın’ın soyadını Instagram profiline ekledi. Ünlü oyuncunun bu hamlesi sosyal medyada gündem oldu.

haberler Merve Boluğur ve Mert Aydın ön balayında

“KOCAM DEDİM DEDİM OLDUN”

Ünlü isim, eşiyle fotoğrafını da “Kocam dedim dedim oldun. Seni çok seviyorum” notuyla paylaştı.

GELİNLİĞİ BEĞENİLDİ

Düğün gecesinden fotoğrafları takipçilerinin beğenisine sunan Merve Boluğur, after parti için de Tolga Çam imzalı taşlarla bezeli mini bir elbise tercih etti. Ünlü oyuncunun hem gelinliği hem after parti için tercih ettiği elbise takipçilerinden tam not aldı.

haberler Merve Boluğur ve Mert Aydın ön balayında

DÜĞÜNDEN SONRA PAYLAŞTI

Sosyal medya gündemindeki Merve Boluğur’dan düğün sonrası ilk paylaşım geldi. Boluğur, eşiyle samimi pozunu, “Tapulu kocam” notuyla yayınladı.

haberler Merve Boluğur ve Mert Aydın ön balayında

“ÖN BALAYI DİYELİM”

Mustafa Ceceli, önceki akşam Kıbrıs’ta sahne aldı. Ceceli’yi dinlemeye gelen çiçeği burnunda çift Merve Boluğur ve eşi Mert Aydın, konser öncesi soruları yanıtladı. Boluğur, “Ön balayı diyelim. Buraya geldik, Kıbrıs’ı tercih ettik. Güzel bir tatil yaptık” dedi.

haberler Merve Boluğur ve Mert Aydın ön balayında

Oyunculukla alakalı konuşan Boluğur, “Bir iki görüşme yaptım, iyi bir rol olursa değerlendirebilirim bu sefer. Değişik, iddialı bir şey olur” dedi. “Bu zamana kadar hep dişli işlerde oynadım” diyen Merve Boluğur, “Yine öyle bir iş olursa olur” dedi.

“EŞİMLE ORTAK KARARLAR ALIYORUZ”

Albüm çalışması sorulan oyuncu, “O benim hobisel olarak yaptığım bir şeydi. Yaptım, memnunum. Bir daha yapar mıyım bilmiyorum. Eşimle ortak kararlar alıyoruz” diye cevapladı.

Read More