Haberler Merve Boluğur: Saatler çok yorucu, ben de çok değerliyim

Haberler

‘Acemi Cadı’, ‘Küçük Sırlar’, ‘Muhteşem Yüzyıl’ gibi yapımlarda rol almış olan oyuncu Merve Boluğur, ekranlara ara vererek, müzik alanında ilerleme kararı aldı.

“HADİ DİZGİNLE BENİ”

Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde sözlerini kendisinin yazdığı, aranjesini Mert Aydın’ın yaptığı yeni şarkısını Instagram’da yayınladı ve şu notu düştü:

Sözler: Şşşşttt benden gitmemişsin gittiğini sanmışsın anca. Piişşşt kendine gelememişsin ölüyorsun anlasana. Acıttığın ‘geçmiş’ artık koymaz ki bana. Kimse kesmez seni hadi gölgelerde ara. Tehlike çanları çalıyor dayanabilir misin? Geliyorsun şeytanına:) Hadi dizginle beni birleştir, al aşk işte bu doya doya. Senin kalbini alacağım istediğimde de çıkarıp oynayacağım. Rap kısmı her yanımız ateş alanı. O duygu bizi tutsak etti içine. Bir ben senden geçir kendinden. Duvarlar aşk diye haykırıyor. Tutkuları boylayalım arzular örtüştüğünde. Sesler çığlıkları alt etsin. Tenler birbirini ölesiye sevsin.

haberler Merve Boluğur: Saatler çok yorucu, ben de çok değerliyim

“OTOBÜSTEYİM, BAK İŞİNE”

Şarkısını yayınladığından beri gündemden düşmeyen 34 yaşındaki güzel, son olarak aktif olarak kullandığı ve sık sık takipçileriyle iletişime geçtiği Instagram hesabından yeni bir paylaşım yaptı.

Boluğur, otobüse bindiği anları 3.8 milyon takipçili sayfasının hikayeler bölümünden, “Otobüsteyim, bak işine” notuyla yayınladı.

haberler Merve Boluğur: Saatler çok yorucu, ben de çok değerliyim

Sonrasında annesiyle bindiği otobüsten videolar da paylaşan ünlü isim, “Beni tanıyanlar çıktı, çıkmasalar daha güzel olacaktı aslında. Keyif yapıyoruz burada, annem de yanımda. En son ortaokulda binmiştim otobüse, şu an bana nostalji oldu. ‘Merve Boluğur otobüse bindi, parası mı bitti? Niye otobüse düştü?’ Az sonra haberlerde…” ifadelerini kullandı. Güzel oyuncunun paylaşımları, kısa sürede magazin gündemine oturdu.

haberler Merve Boluğur'un Türkan Şoray anısı!

Merve Boluğur’un Türkan Şoray anısı!Haberi Görüntüle

ARADIĞI MUTLULUĞU BULAMADI

2015 yılında nikâh masasına oturduğu popçu Murat Dalkılıç’tan Eylül 2017’de tek celsede boşanan Merve Boluğur, sonrasında flörtleri olsa da aradığı mutluluğu bir türlü bulamadı. Son olarak şarkıcı Emre Kaya ile haklarında çıkan haberleri ise “‘Arkadaşım’ demiştim. Aşık olduğumda söylerim. İlişki yok, iş var” diyerek yalanladı.

haberler Merve Boluğur: Saatler çok yorucu, ben de çok değerliyim

KURUÇEŞME’DE GÖRÜNTÜLENDİ

Merve Boluğur önceki gün Kuruçeşme’de görüntülendi. Objektifleri görünce şaşıran oyuncu, “Şarkı çıkartmak hayalimdi. Kendi yazdığım, kendi ürettiğim bir şarkıydı o çok içime sindi benim. Yeni bir şarkı yazdım ama bu sefer müziğine de el atmak istiyorum. Şarkı sözü yazarken çok kolay yazıyorum ama müziğini yapabilmek için biraz zamana yayacağım işi” diyerek yeni bir şarkı çıkaracağını söyledi.

haberler Merve Boluğur: Saatler çok yorucu, ben de çok değerliyim

“O KADAR SAATLER AYIRAMAM”

Merve Boluğur siz sormadan ben söyleyeyim diyerek, “Saatler çok yorucu. Ben de çok değerliyim. Şu anda ekrana o kadar saatler ayıramam” diyerek oyunculuk yapmayacağını dile getirdi. Saatlerden dert yanan Boluğur, “Dijital projelerin çalışma saatleri az orada oynamayı düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Benim YouTube kanalımda yayınladığım videoları, belki satabiliriz dijitallere” yanıtını verdi.

haberler Merve Boluğur: Saatler çok yorucu, ben de çok değerliyim

“BANA İYİ GELİYOR”

Son dönemdeki Türk dizilerinin hiçbirini takip etmediğini söyleyen Merve Boluğur, “Ben vampir filmlerini çok seviyorum. Türkiye’de pek yok. Türk dizilerinde inanın Aşkı Memnu, Muhteşem Yüzyıl’da falan kaldım” dedi. Muhabirlerin Pınar Deniz, Ayça Ayşin Turan gibi isimlerin dile getirdiği ‘Ezilen kadını oynamak istemiyorum’ sözleri içinse, “O da hayatın bir gerçeği. Malesef ama o da yaşanılan bir şey. Çok yanlış buluyorum. Kadınlarımız çok değerli. Ben skeç vari eğlenceli şeyler yapmayı çok seviyorum. Bana iyi geliyor, beni mutlu ediyor” yanıtını verdi.   

haberler Merve Boluğur: Saatler çok yorucu, ben de çok değerliyim

haberler Merve Boluğur: Tektaşı kocam alsın!

Merve Boluğur: Tektaşı kocam alsın!Haberi Görüntüle

 

Read More