Haberler Mehmet Ali Erbil’in muayene ücreti isyanı!

Haberler

Beraber proje toplantısı yaptıklarını dile getiren Mehmet Ali Erbil ve Caroline Yılmaz, yaz sezonunda bir karavana atlayıp halkla iç içe olacakları bir projeyi hayata geçireceklerini, sezon başladığında bu projeyi stüdyoya taşıyacaklarını söyledi.

“ÜLKESİNİ SEVEN BİR İNSANDI”

Sanat dünyasının sevilen ismi Cüneyt Arkın ile 2006 yılında “Dünyayı Kurtaran Adam’ın Oğlu” filminde rol alan Erbil, geçtiğimiz gün yaşamını yitiren usta oyuncu için “Ülkesini seven bir insandı. Allah rahmet eylesin” ifadelerini kullandı.

“İKİ DAKİKALIK MUAYENEYE BİN 300 TL VERDİM”

Taziye ziyaretine hastaneye gittiğinde sırtında çıkan sivilce için iki dakikalık muayeneye bin 300 TL verdiğini dile getiren sanatçı, hastane hakkında birçok seveninden kötü yorumlar aldığını belirtti.

haberler Mehmet Ali Erbilin muayene ücreti isyanı Kardeşi Yeşim Erbilden cevap

Erbil “Bir alçıya bile 120 bin TL almışlar. Benim kız kardeşim profesör, 20 bin dolarlık ameliyatı bir tavuk bedeline yaptırıyor. O parayı istemiyor, biraz daha ünlülere özen göstermeliler” açıklamasını yaptı.

“İSYAN EDİLECEK BİR DURUM YOK”

Sosyal medyada soruları yanıtlayan ünlü şovmenin kardeşi Yeşim Erbil, bu konuda dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Abisinin isyanını haklı bulup bulmadığı sorulan Yeşim Erbil, “Muayene ücretleri bu civarda. İsyan edilecek bir durum yok. İki dakikada tanı koyuluyorsa bile bu 10-30 senelik birikimidir” ifadelerini kullandı.

haberler Mehmet Ali Erbilin muayene ücreti isyanı Kardeşi Yeşim Erbilden cevap

“BU KONUDA KONUŞMAK CAHİLLİK OLUR”

Şarkıcı ve sosyal medya feomeni Ece Ronay ile olan davasında Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi tarafından hazırlanan iddianamenin kabul edilmesi hatırlatılan şovmen, “İki taraf da birbiriyle davalı durumda. Yargı dururken, adalet dururken bu konuda konuşmak cahillik olur, cehalet olur” yanıtını verdi.

Read More