Haberler Kaya Çilingiroğlu kızı Zehra Çilingiroğlu ile paylaşım yaptı: Kime benziyor? Magazin Haberleri –

Haberler

Bir döneme damga vuran çiftlerden Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu, sekiz yıl evli kaldıktan sonra 2005 yılında boşanmışlardı. Bu evliliklerinden Zehra adında bir kızları olan ikili, boşandıktan sonra arkadaşlık ilişkilerini sürdürmeye devam ediyor. 

“GARİP BİR DUYGU!”

Zaman zaman bir araya da gelen Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu son olarak kızları Zehra’nın çocukluk arkadaşının düğününe katıldı. Törende ailece poz veren ünlü isimlerden Avşar, düğün pozunu; “Kızımın çocukluk arkadaşı, yani benim de kızım Melis’in düğünü. Garip bir duygu. Eyvah!” notuyla paylaştı.

haberler Kaya Çilingiroğlundan Hülya Avşar ve Zehra paylaşımı Hangimize benziyor

“GÜZELLİK ANNEDEN GÜLÜŞ BABADAN”

Kaya Çilingiroğlu da eski eşi ve kızı ile fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşıp takipçilerine; “Hangimize benziyor?” diye sordu. Çilingiroğlu’nun sorusuna takipçilerinden; “Güzellik anneden gülüş babadan”, “Size benziyor”, “Güzelliğin temeli anne”, “Aynı siz” gibi yanıtlar geldi.

24 yaşındaki Zehra Çilingiroğlu’nun güzelliği gözden kaçmazken; genç ismin babasının boyunu geçmesi de dikkat çekti.

haberler Kaya Çilingiroğlundan Hülya Avşar ve Zehra paylaşımı Hangimize benziyor

DAHA ÖNCE DE SORMUŞTU

Öte yandan sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve ailesiyle sık sık paylaşım yapan Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz aylarda kızı Zehra ile çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu.Instagram hesabında 59,1 bin takipçisi bulunan Kaya Çilingiroğlu, kızı Zehra Çilingiroğlu ile golf sahasında verdiği poza, “Kime benziyor?” mesajını yazmıştı.

Çilingiroğlu’nun eski eşi, 58 yaşındaki Hülya Avşar ise sosyal medyayı ikiye bölen bu soruya kayıtsız kalamayarak ve “Bana” yorumunu yapmıştı. Fotoğrafa çok sayıda yorum gelirken, Zehra Çilingiroğlu’nu annesi ve babasının yanı sıra babaannesine benzeten kullanıcılar da olmuştu.

haberler Kaya Çilingiroğlundan Hülya Avşar ve Zehra paylaşımı Hangimize benziyor

Read More