Haberler İsmail Hacıoğlu-Aslıhan Gürbüz çiftinin aşkı belgelendi

Haberler

İlk evliliğini Vildan Atasever ile 2010’da yapan İsmail Hacıoğlu, 2015’te boşanmış, 2016’da dans eğitmeni Duygu Kaya Kumarki ile nikah masasına oturmuştu. Yemin adında bir kızı olan çift, Temmuz 2020’de ihanet iddiasıyla evliliklerine nokta koymuştu. Hacıoğlu, ‘Çocuk’ dizindeki rol arkadaşı Merve Çağıran ile aşk yaşamaya başlasa da bu ilişkinin ömrü uzun olmamıştı.

KARADENİZ TATİLİNE ÇIKTILAR

Final yapan ‘Masumlar Apartmanı’ dizisinde kamera karşısına geçen Aslıhan Gürbüz ile ‘Mahkum’ dizisindeki performansıyla hayranlık uyandıran İsmail Hacıoğlu, geçtiğimiz ay Karadeniz tatilleri sırasında beraber görülmüştü. Bunun üzerine ikili hakkında ‘aşk’ haberleri çıkmıştı.

Doğa aşığı olan oyuncular, birçok meslektaşı Güney sahillerine inerken, Karadeniz’in güzelliklerini keşfetmeyi tercih etmiş ve huzurlu bir tatilin tadını çıkarmıştı. Hacıoğlu, Gürbüz’le çıktığı tatillerinden akarsu ve orman görüntüleri paylaşmayı da ihmal etmemişti.

haberler İsmail Hacıoğlundan sevgilisi Aslıhan Gürbüz ile ilk paylaşım

AŞK BÖYLE BELGELENDİ!

Yaşadığı aşklarla magazin gündeminden düşmeyen İsmail Hacıoğlu, geçtiğimiz haftalarda yeni sevgilisiyle görüntülenmişti. 36 yaşındaki oyuncu, dört aydır birlikte olduğu, kendisinden üç yaş büyük meslektaşı Aslıhan Gürbüz ile ilk kez Çeşme’de objektiflere yansımıştı.

Gözlerden uzak aşklarını yaşamayı tercih eden yeni sevgililer, akşam yemeğinde kendilerine eşlik eden Selim Bayrak ve sevgilisi Emel Karaköse, patlayan flaşlar karşısında ne yapacaklarını şaşırmıştı. Basın mensuplarına “İyi akşamlar” diyen Hacıoğlu ve Gürbüz, araçlarına binerek oradan uzaklaşmışlardı.

haberler İsmail Hacıoğlundan sevgilisi Aslıhan Gürbüz ile ilk paylaşım

“ÇOK AĞLAŞIYORUZ ASLI’MLA BİZ”

Şimdilerde mutlu birliktelikleri devam eden İsmail Hacıoğlu-Aslıhan Gürbüz çiftinden ilk paylaşım geldi. Hacıoğlu, Gürbüz ile fotoğrafını “Çok ağlaşıyoruz Aslı’mla biz” notuyla paylaştı.

Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelen paylaşıma Nur Fettahoğlu da kayıtsız kalmadı. Güzel oyuncu, arkadaşlarının fotoğrafına “Severim sizi” yorumunu yaptı.

Sevgilisinin paylaşımına kayıtsız kalmayan Aslıhan Gürbüz de aynı kareyi Instagram hesabının hikayeler kısmından siyah kalp emojisiyle paylaştı.

haberler İsmail Hacıoğlundan sevgilisi Aslıhan Gürbüz ile ilk paylaşım

“HİÇ EVLENMEMİŞ BİR KADINA BOŞANMIŞ MUAMELESİ Mİ ÇEKİYORSUNUZ?”

Öte yandan Aslıhan Gürbüz’ün, 2011-2014 yılları arasında ‘Hayat Bilgisi’ dizisinde ‘Pikaçu Kerem’ karakterini canlandıran Kerem Kupacı ile evli olduğu biliniyordu. Ancak olayın iç yüzü bambaşka çıktı. Instagram’da hakkında yapılan evlilik haberlerinden birine cevap veren güzel oyuncu, rahatsızlık duyduğu konu hakkında açıklama yapmıştı.

Gürbüz, “Gerçekten sıkmadı mı bu yalan haber? Bu konu ile ilgili resmi bir belge var mı mesela elinizde? Yoksa dört kişinin eğlendiği bir andan görüntü ile 10 senedir hiç evlenmemiş bir kadına boşanmış muamelesi mi çekiyorsunuz? Mahalledeki gıybetçi teyzelerin kulaktan kulağa, yalan yanlış yaydığı türden bir saçmalığı, her yeni işimde ‘şok haber’ başlığı ile vermek hoşunuza gidiyorsa bilemem. Ama ben sıkıldım ve sessiz kalamıyorum artık, ben de insanım be” demişti.

haberler İsmail Hacıoğlundan sevgilisi Aslıhan Gürbüz ile ilk paylaşım

Read More