Haberler Hülya Avşar’ın pırlanta kaplı küpeleri servet değerinde!

Haberler

Son olarak final yapan ‘Masumiyet’ dizisinde rol alan, zaman zaman özel hayatıyla da magazin haberlerine konu olan Hülya Avşar, “Yanınızda ne zaman birini göreceğiz?” sorusuna, “Benim için her şey kısmet. İstiyor muyum bilmiyorum, çok mutluyum. Dil, din, ırk fark etmez heyecanlandırması yeter. 3-5 yaş fark olur ama çok fazla küçük biriyle olunca ileride üzüntü yaratır. İleride kıskançlıklar başlar, ben kıskanırım yani. Bu aralar bana aşk hayatımı çok soruyorsunuz. İleride başıma bir iş açarsam sizi gebertirim” karşılığını vermişti.

“INSTAGRAM KULLANAN ERKEKLER BANA GÖRE DEĞİL”

1997 yılında dünyaevine girdiği ve 2005’te boşandığı futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden 24 yaşında Zehra adından bir kızı olan ünlü sanatçı, şu ifadeleri kullanmıştı:

Instagram’ı olan bir sevgili istemem. Erkeklere Instagram’ı yakıştırmıyorum, bana göre değil. Spor yapmayan insanlar da bana göre değil, sosyal medyada vakit geçiren erkekler de bana göre değil. Onun için o tarz biri hiç olmaz.

“ÇOK PARA VERİLSE BİLE PLAJLARDA SAHNE ALMAM”

Basın mensuplarının “Sahne seçiminiz var mı? ‘Bana dünyaları bile verseler bu sahnelere asla çıkmam’ gibi bir kuralınız var mı?” sorusuna ise Avşar kızı, “Var tabii ki. İstedikleri kadar para versinler, mesela plajlarda falan asla sahne almam” cevabını vermişti.

haberler Hülya Avşarın pırlanta kaplı küpeleri servet değerinde

İDDİASINI KONUŞTURDU

Hülya Avşar, Kurban Bayramı’nın ilk gününde Batum’da bir mekanda sahneye çıktı ve performansı ile beğeni topladı. Türk Sanat Müziği ve arabesk şarkılardan oluşan repertuarı ile konuklarına müzik ziyafeti sunan Avşar, gecede Melih Yazgan imzalı derin yırtmaçlı, siyah renkli elbise ile sevenlerini karşıladı.

İKİ MİLYON TL!

Formda görüntüsünün  yanında takıları da dikkatlerden kaçmayan 58 yaşındaki sanatçının küpelerinin tamamen pırlanta kaplı olduğu ve yaklaşık iki milyon TL değerinde olduğu öğrenildi.

haberler Hülya Avşarın pırlanta kaplı küpeleri servet değerinde

Birbirinden güzel şarkıları, salonu dolduran hayranlarıyla birlikte seslendiren Avşar, kendisini izlemeye gelen Karadeniz müziğinin genç isimlerinden Selçuk Balcı’yı sahnesine davet etti ve Balcı ile beraber Karadeniz türküleri söyledi.

haberler Hülya Avşarın pırlanta kaplı küpeleri servet değerinde

Yaklaşık iki saat sahnede kalan Hülya Avşar, sevenlerinin alkışlarıyla geceyi noktaladı ve bayramın üçüncü günü Bodrum’da bir otelde vereceği konseri için Batum’dan ayrıldı.

Read More