Haberler Harika Avcı hakkındaki ‘öldü’ haberlerine isyan etti!

Haberler

Yeşilçam’da canlandırdığı rollerle bir dönemin starı olan Harika Avcı’nın eski günlere dönmek için tüp mide ameliyatı olduğu öne sürülmüştü. Çıkan haberlerin ardından suskunluğunu bozan ünlü isim, “İtibarsızlaştırmak, karalamak, hedef göstermek için şahsıma yönelik bir algı operasyonudur gidiyor ve kasıtlı olarak olaylar olduğundan farklı gösterilmeye çalışılıyor. Nefrete sevk eden, manipülatif, abartılı, asılsız, adaletsiz, vicdan yoksunu ithamlarla iddialarla karşı karşıya getirilip, polemiklere çekilmek isteniyorum” demişti.

“BUNLAR İYİ AMA TAKTİKLER TUTMAZ”

Hiç tanımadığım ya da haklı nedenlerle ilişiğimi kestiğim insanlar bile utanmadan benimle ilgili bir de şov peşine düşüyorlar. Bunlar iyi taktikler ama tutmaz.” ifadelerini kullanan Harika Avcı, “Öncelikle samimiyetsizler ve inandırıcı değiller. Dahası taraflı ve çelişkili oldukları her hallerinden görülüyor, üstelik tepki de alıyorlar. Çünkü Türk halkı zekidir, ben bir açıklama yapmasam dahi, kimi nereye koyacağını çok iyi bilir. En derin sevgi ve saygılarımla canlarım…” ifadelerini kullanmıştı.

haberler Harika Avcı hakkındaki öldü haberlerine isyan etti

“YENİ AMELİYAT OLMADIM”

Tüp mide ameliyatını yeni olmadığını da açıklayan Harika Avcı, 20 Ocak 2017’de paylaşılan bir fotoğrafı sanki yeniymiş gibi veriyorlar. Ayrıca o açıdan kim fotoğraf çekilirse çekilsin öyle çıkar” şeklinde konuşmuştu.

‘EMEKLİLİĞİ REDDETTİ’

Bundan kısa bir süre sonra Avcı’nın emekliliği reddettiği ileri sürülmüştü. Harika Avcı’nın emeklilik işlemleri için resmi görüşmeler yaptığı, Avcı’nın da “Ya duyulursa?” diyerek, bu durumu kabul etmediği konuşulmuştu. Ünlü ismin teklifi kabul etmiş olsa, 5 bin TL emekli maaşı alacağı da iddia edilmişti.

İddialar karşısında sessiz kalmayan Avcı, enimle uğraşmayı alışkanlık haline getirmiş bazı kişiler ve mecralar tarafından ortaya atılan yeni bir haberin varlığını öğrenmiş bulunmaktayım” diyen sanatçı, “Haber hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Benim üzerimden bu tip haberler yaptırtan, yapan ve yayanları kınıyorum” sözleriyle isyan etmişti.

haberler Harika Avcı hakkındaki öldü haberlerine isyan etti

AYLAR SONRA İLK FOTOĞRAF

Harika Avcı, birkaç ay önce de uzun bir aranın ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmıştı. Yayınladığı kareyi yorumlara kapatan ünlü şarkıcı ve oyuncu, paylaşımına; “Dışarıya kapanmak esasen içeriye açılmaktır” notunu düşmüştü.

“BENİ DİLİNİZE DOLAMADAN ÖNCE BİRKAÇ KEZ DÜŞÜNÜN”

Bir YouTube programında kendisinden söz edilmesine sinirlenen Avcı, tepkisini; “Görüntüme para ödülü koyan, beni öldü olarak haber yapıp eğlenen zavallılar. Sizler nasıl bir omurgasızsınız? Her lafınız yalan. Daha önce de ‘Ulaştım programa gelecek’ dediniz. Ne zaman bana ulaştınız da ‘Geleceğim’ dedim? Reyting için, takipçi artırmak için gözünüz dönüyor. Ben bir döneme assolistliğimle damga vurmuş, albümleri, filmleri olan hatta programlar sunmuş biriyim. Beni dilinize dolamadan önce birkaç kez düşünün. En büyük servetim sesim ve sevenlerim. Sahneye dönmem de bir kararıma bakar. Aklım başımda çok şükür” sözleriyle dile getirdi.

62 yaşındaki Avcı, ayrıca “kendisine oynanan oyunlar” yüzünden mesleğinden uzak kaldığını açıkladı. Ünlü isim, “Neden ortalarda olmadığım ve özel hayatım kimseyi alakadar eden bir mevzu değil. Dünden bugüne üzerime oynanan oyunları konuşun, yazın. Bu kadın nasıl oldu da çekti kendini? Arkamdan iş çevirenler, kuyumu kazanlar çok oldu. Yüreğiniz varsa sebep olanları bulun çıkarın” ifadelerini kullandı.

haberler Harika Avcı hakkındaki öldü haberlerine isyan etti

Read More