Haberler Hande Yener’den ilginç tespit! ‘Unutamayanlar kilo alıyormuş’

Haberler

Haziran ayının başında Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında sahne alan Yener, dünyaca ünlü bir markaya ait neon yeşil bol kesim takım elbisesiyle ters köşe yapmıştı.

Konserinde kapalı bir kıyafet seçen Yener, “Bugün kıyafetimi kendim seçtim. Sahnede kıyafet çok önemli deÄŸil mi? ÅŸeklindeki esprili sorusuna hayranları da gülerek cevap vermiÅŸti.

haberler Hande Yenerden ilginç tespit Unutamayanlar kilo alıyormuş

“KOZMÄ°K ENERJÄ°MLE KARÅžINIZDAYIM”

Kozmik enerji terapisine baÅŸladığını açıklayan ünlü popçu, “Kozmik enerjimle karşınızdayım. Bu enerjiyle sizlerle aynı frekansta buluÅŸmak büyük mutluluk. Kozmik annem olan dünyaca ünlü soprano Didem Balık’a bu özel enerji için çok teÅŸekkür ederim” ifadelerini kullanmıştı.

ÖZEL YATLA ÇEŞME KOYLARINI GEZDİ

GeçtiÄŸimiz haftalarda ÇeÅŸme’deki konseri sonrası yat ile denize açılan Hande Yener, kendisi için özel tahsis edilen yat ile koyları gezmiÅŸti. Güzel havanın tadını çıkaran Yener, mayolu fotoÄŸrafları ile göz kamaÅŸtırmıştı. Üç saatlik turdan sonra oteline dönen bir çocuk annesi ÅŸarkıcı, yaz konserleri nedeniyle akÅŸam Ä°stanbul’a dönmüştü.

haberler Hande Yenerden ilginç tespit Unutamayanlar kilo alıyormuş

“ESKÄ°YÄ° UNUTAMAYANLAR KÄ°LO ALIYORMUÅž”

Çeşme The Beach’de konser veren Hande Yener, sahne kostümüyle yine dikkatleri üzerine çekti. Pembe bir tayt ve üzerine aynı renkte tüylü bir büstiyer giyen ünlü popçu, gözüne de her yeri turuncu tüylerle kaplı bir güneş gözlüğü taktı. Son dönemde şarkılarıyla olduğu kadar kostümleriyle de adından söz ettiren Yener, dansçılarıyla birlikte hareketli bir programa imza attı.

FiziÄŸiyle genç kızlara taÅŸ çıkaran Hande Yener’e, -her konserinde olduÄŸu gibi- oÄŸlu Çağın KulaçoÄŸlu DJ kabininden eÅŸlik etti. SöylediÄŸi aÅŸk parçasının ardından kendi tespitini dile getiren Yener, “Eskiyi unutamayanlar kilo alıyormuÅŸ. Yani bir yerden kopamayanlar kilo problemi yaşıyormuÅŸ. Gerçi aranızda kilolu insan da yok. Demek ki herkes ayrılmış da gelmiş†şeklinde espri yaptı.

haberler Hande Yenerden ilginç tespit Unutamayanlar kilo alıyormuş

“DIÅžTAN HERKES ÇOK MUTLU, İÇ DÃœNYASI YERLERDE”

Son zamanlarda cep telefonlarında popüler olan ağlama efektinden yola çıkarak günümüzde insanların sahte mutluluklar yaşadığını ifade eden sanatçı, “Hani bir aplikasyon var ya herkesi ağlak gösteriyor. O aslında içimizi gösteriyor. Dıştan herkes mutlu, tozpembe ama iç dünyasında her şey yerlerde†dedi.

Mekanı dolduran tatilciler, konser boyunca dans edip günün tadını çıkarırken İzmir’in kızlarının seksi olduğundan söz eden ünlü şarkıcı, “Erkekler, işiniz zor vallahi. Size hak vermemek mümkün değil†açıklamasında bulundu.

haberler Hande Yenerden ilginç tespit Unutamayanlar kilo alıyormuş

Read More