Haberler Haftalık burç yorumları (2 Ocak

Haberler

2 Ocak 2023’te yeni haftaya Ay, Boğa burcunda hareket ederken başlıyoruz. Günün en önemli açıları Retro Merkür ve Neptün arasında gerçekleşecek olumlu açı ile Güneş ve Şiron arasında gerçekleşecek kare açı aktif olacak. Aile içinde gerginlikler ve problemler yaşanabilir. Eski aşklar karşınıza çıkabilir.

3 Ocak 2023’te Ay, Boğa burcunda hareket etmeye devam edecek. Sabah saatlerinde Ay, İkizler burcuna geçiş yapacak. Ödemeler ya da bankacılık işleri ile ilgili kolaylıklar yaşayabilirsiniz. Bazılarınız eğer miras gibi problemlerle karşılaşıp çözüm yolları üretebilir.

haberler Haftalık burç yorumları (2 Ocak - 8 Ocak 2023)

4 Ocak 2023’te Ay, İkizler burcunda hareket etmeye devam edecek. Günün en önemli açısı Venüs ve Jüpiter arasında gerçekleşecek olumlu açı olacak. Bankacılık işlemleri ile ilgili konularda yardım alabilirsiniz. Kredi başvurusu yapanlar için olumlu sonuçlar alınabilir. Aile bireylerinden gelen gelirlerinizde artış olabilir. Sizi şaşırtan haberler alabilirsiniz. Beklemediğiniz bir anda sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

5 Ocak 2023’te Ay, İkizler burcunda hareket etmeye devam edecek. Akşam saatlerinde Ay, Yengeç burcuna geçiş yapacak. Günün en önemli açısı Güneş ve Uranüs arasında gerçekleşecek olumlu açı olacak. Kronik rahatsızlığı olanlar sağlıkları ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir. Gün içerisinde iş yerinde gerginlikler görülebilir. İşinizde problemler çıkabilir.

6 Ocak 2023’te Ay, Yengeç burcunda hareket etmeye devam edecek. Beklenmedik bir seyahat karşınıza çıkabilir. Maddi ve manevi kayıplar yaşanabilir. Sosyal çevrenizde sorunlar oluşabilir. Kendinizi yanlış ifade edebilirsiniz.

haberler Haftalık burç yorumları (2 Ocak - 8 Ocak 2023)

7 Ocak 2023’te Ay, Yengeç burcunda hareket etmeye devam edecek. Saat 2.07’de 16°21′ Yengeç burcunda Dolunay meydana gelecek. Anın yükselen burcu Terazi burcu olacak. Eğitimle ilgili bir tamamlama sürecine girilebilir. Yurt dışı seyahat konuları ile ilgili problemler yaşanabilir. Yakın çevre, kardeşler veya akrabalarla olan ilişkilerde sorunlar oluşabilir. Evli olanlar eşinin annesi ile ilgili sorunlar yaşayabilir. İthalat ve ihracat konularında sözleşme ve iletişim sorunları yaşanabilir. Kemik ağrısı, diş ve diş eti sorunları, gıda zehirlenmesi, mide ve bağırsak şikâyetleri görülebilir. Eğer bir dava sürecindeyseniz bununla ilgili sonuçlar gelebilir. Bu dönemde geçmiş konular aklınıza gelebilir. Takıntılar oluşabilir. Günlük rutin işlerinizde aksamalar yaşanabilir. Eski arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz.

8 Ocak 2023’te Ay, Yengeç burcunda hareket etmeye devam edecek. Sabah saatlerinde Ay, Aslan burcunda hareket etmeye başlayacak. Maddi ve manevi konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Aile içinde manevi konular ön plana çıkacak. Seyahat planları olanlar bu seyahatlerini ertelemek durumunda kalabilir.

haberler Haftalık burç yorumları (2 Ocak - 8 Ocak 2023)

Koç

Pazartesi günü finansal konularla ilgilenebilirsiniz. Bütçeniz ile ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Ödemeleriniz varsa bunları ödeyebilirsiniz. Salı, çarşamba ve perşembe günleri yakın çevrenizle iletişiminiz artabilir. Seyahat edebilirsiniz. Aile içi maddi ve miras konuları ile ilgilenebilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri beklenmedik harcamalar, yatırımlarla ilgili sıkıntılar yaşanabilir. Aile içi ilişkileri güçlendirici gelişmeler meydana gelebilir. Eviniz ile ilgili bir tadilat veya dekorasyon düzenleme yapabilirsiniz. Pazar günü varsa çocuklarınıza vakit ayırabilirsiniz. Yatırım konuları ile ilgilenebilirsiniz. Bazılarınız tatile çıkabilir. Eğlenceli keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yeni hobiler edinebilirsiniz.

haberler Haftalık burç yorumları (2 Ocak - 8 Ocak 2023)

Boğa

Pazartesi günü ikili ilişkilerde kendinizi ön planda tutmak isteyebilirsiniz. Aile içi iletişim konuları ve kariyerinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Salı, çarşamba ve perşembe günleri finansal kaynaklarınızla ilgilenebilirsiniz. Maddi ve manevi değerleriniz, ödemeleriniz, alacaklarınızla ilgili konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri yakın çevrenizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Seyahate çıkabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerin sağlık sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Pazar günü aile içi ilişkileri güçlendirici olaylar yaşanabilir. Eviniz ile ilgili bir tadilat veya düzenleme yapabilirsiniz.

haberler Haftalık burç yorumları (2 Ocak - 8 Ocak 2023)

İkizler

Pazartesi günü sağlığınızla ilgili kontrollere gidebilirsiniz. Meditasyon ve yoga çalışmaları yapabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerde ve iletişim ile ilgili konularda problemler yaşayabilirsiniz. Salı, çarşamba ve perşembe günleri fiziksel sağlığınız ve dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde baskın karakter olmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerin sağlık problemleri ile ilgilenebilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri finansal bütçenizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Borçlarınız veya yatırımlarınıza dair planlamalar yapabilirsiniz. Pazar günü yakın çevrenizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Seyahate çıkabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerin sağlık sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

haberler Haftalık burç yorumları (2 Ocak - 8 Ocak 2023)

Yengeç

Pazartesi günü sosyal çevrenizle olan ilişkilerde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden kişilerin sağlık problemlerini duyabilirsiniz. Salı, çarşamba ve perşembe günleri meditasyon çalışmaları yapabilir, iç sesinizi dinleyebilirsiniz. Bu dönemde yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri dış görünüşünüzle alakalı takıntılar yaşayabilirsiniz. Kendinizle daha çok ilgilenmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde sık sık ‘ben’ diyerek kendi fikirlerinizin kabul görmesi için yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Pazar günü finansal bütçenizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Borçlarınız veya yatırımlarınızla ilgilenebilirsiniz.

haberler Haftalık burç yorumları (2 Ocak - 8 Ocak 2023)

Aslan

Pazartesi günü toplum içindeki statünüzü yükseltmek için çalışmalar yapabilirsiniz. İşinizle ilgili bitirilmesi gereken konulara eğilebilirsiniz. Salı, çarşamba ve perşembe günleri sosyal çevrenizdeki kişilerle iletişim konularında gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarına katılabilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri hastane kontrollerinize gidebilirsiniz. Kendi iç dünyanıza yönelebilirsiniz. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. İç dünyanızın gizli kalmış yönlerini açığa çıkartabilirsiniz. Psikolojik açıdan hassas bir dönemden geçebilirsiniz. Pazar günü dış görünüşünüzle alakalı takıntılar yaşayabilirsiniz. Kendinizle daha çok ilgilenmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde sık sık ‘ben’ diyerek kendi fikirlerinizin kabul görmesi için yeteneklerinizi ortaya koyabilirsiniz.

haberler Haftalık burç yorumları (2 Ocak - 8 Ocak 2023)

Başak

Pazartesi günü kişisel eğitim, ticaret, yurt dışı ile bağlantılı konular, seyahatler ile ilgili planlar yapabilirsiniz. Ayrıca eşiniz varsa onun ailesini ziyaret edebilirsiniz. Salı, çarşamba ve perşembe günleri işinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Yeni bir iş projesine başlamak veya işinizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bazılarınız çalışma arkadaşları veya patronunuzla problemler yaşayabilir. Cuma ve cumartesi günleri sosyal çevrenizle etkinlikler, toplantılar yapabilirsiniz. Yardım kuruluşlarının faaliyetlerine destek olabilirsiniz. Kişisel haritalarınıza göre değişmekle beraber bazılarınız sosyal çevrenizdeki kişilerle problemler yaşayabilir. Pazar günü iç dünyanıza yönelebilirsiniz. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. İç dünyanızın gizli kalmış yönlerini açığa çıkartabilirsiniz. Psikolojik açıdan hassas bir dönemden geçebilirsiniz.

haberler Haftalık burç yorumları (2 Ocak - 8 Ocak 2023)

Terazi

Pazartesi günü finansal konular ya da başkalarından gelen gelirler ile ilgili konularda bütçe hesaplaması yapabilirsiniz. Ödemeler, sigortalar, vergi ve kredi konularınız varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Kronik bir rahatsızlığınız varsa bununla ilgili hassasiyetler yaşayabilirsiniz. Salı, çarşamba ve perşembe günleri kişisel gelişim ile ilgili konular ve eğitiminizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Seyahat edebilirsiniz. Ticaret ile ilgili konularda bazen sıkıntılar ortaya çıkabilir. Cuma ve cumartesi günleri işinizle ilgili sorunlar meydana gelebilir. İş arkadaşlarınızla aranızda problemler çıkabilir. Kariyerinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Pazar günü sosyal çevrenizle etkinlikler ya da toplantılar yapabilirsiniz. Yardım kuruluşlarının faaliyetlerine destek olabilirsiniz. Kişisel haritalarınıza göre değişmekle beraber bazılarınız sosyal çevrenizdeki kişilerle problemler yaşayabilir.

haberler Haftalık burç yorumları (2 Ocak - 8 Ocak 2023)

Akrep

Pazartesi günü ikili ilişkiler, ortak yapılan işler ve ortaklıklarla ilgili konularda sıkıntılar yaşanabilir. Bunlarla olan ilişkinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Süresi bitmiş sözleşmeleri yenileyebilirsiniz. Salı, çarşamba ve perşembe günleri ödemeler, sigortalar, kredi gibi konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kronik bir rahatsızlığınız varsa hassasiyetler yaşayabilirsiniz. Çözümlenmemiş miras konuları varsa bununla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri seyahate çıkabilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar ithalat ve ihraç işlerinizde aksamalar yaşayabilirsiniz. Kişisel gelişiminizle ilgili eğitimler alabilirsiniz. Pazar günü işinizle ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. İş arkadaşlarınızla aranızda problemler çıkabilir. Kariyerinizle ilgili kararlar alabilirsiniz.

haberler Haftalık burç yorumları (2 Ocak - 8 Ocak 2023)

Yay

Pazartesi günü rutin işlerinizde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Zaman zaman aksamalar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde sağlığınızla ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Evcil hayvanınız varsa dostlarınızı bakımına zaman ayırabilirsiniz. Salı, çarşamba ve perşembe günleri ikili ilişkilerinizle alakalı sorunlar ortaya çıkabilir. Ortak yaptığınız işler varsa bunlarla ilgili konularda problemler yaşayabilirsiniz. İnsanlarla aranızda iletişim problemleri olabilir. Cuma ve cumartesi günleri ödemeler, sigortalar, krediler gibi ödeme yükümlülüğünüz olan borçlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Alacaklı olduğunuz para varsa bunu alabilirsiniz. Kronik bir rahatsızlığınız varsa hassasiyetler oluşabilir. Pazar günü seyahate çıkabilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar ithalat ve ihraç işlerinizde aksamalar yaşayabilirsiniz. Kişisel gelişiminizle ilgili eğitimler alabilirsiniz.

haberler Haftalık burç yorumları (2 Ocak - 8 Ocak 2023)

Oğlak

Pazartesi günü ikili ilişkiler, partneriniz varsa çocuklarınız ile ilgilenebilirsiniz. Yatırım konuları ile ilgilenebilirsiniz. Bazılarınız tatile çıkabilir. Eğlenceli keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yeni hobiler edinebilirsiniz. Salı, çarşamba ve perşembe günleri rutin işlerinizde bir yoğunluk olabilir. Sağlık konusunda hassas bir süreçten geçebilirsiniz. Özellikle kulaklar başta olmak üzere sinir sistemini etkileyen hassasiyetler görülebilir. Evcil hayvanınız varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz. Daha çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri ikili ilişkilerle ilgili konularda zaman zaman gerginlikler yaşanabilir. Ortak yapılan işlerde sorunlar yaşanabilir. Yenilenme zamanı gelmiş olan sözleşmeleri gözden geçirebilirsiniz. Pazar günü ödemeler, sigortalar, krediler gibi ödeme yükümlülüğünüz olan borçlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Başkalarından alacaklı olduğunuz para varsa bunu alabilirsiniz. Kronik bir rahatsızlığınız varsa eğer bu rahatsızlığınıza dair hassas bir dönemden geçebilirsiniz.

haberler Haftalık burç yorumları (2 Ocak - 8 Ocak 2023)

Kova

Pazartesi günü ailenizi ilgilendiren konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Evinizle ilgili bir problem varsa bunu çözmeye çalışabilirsiniz. Salı, çarşamba ve perşembe günleri ikili ilişkileriniz, çocuklar, hobileriniz, yatırımlarınız gibi konular gündeminizi meşgul edebilir. Bunlarla ilgili problemler varsa bunları çözümlemeye çalışabilirsiniz. Eğlenceli keyifli zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri rutin işlerinizde bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Bu dönemde çok çalışmanız gerekebilir. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Sağlığınızda hassas bir dönemden geçebilirsiniz. Evcil bir hayvanınız varsa dostunuzun bakımı ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkilerle ilgili konularda zaman zaman gerginlikler yaşanabilir. Ortak yapılan işlerde sorunlar yaşanabilir. Yenilenme zamanı gelmiş olan sözleşmeleri gözden geçirebilirsiniz.

haberler Haftalık burç yorumları (2 Ocak - 8 Ocak 2023)

Balık

Pazartesi günü yakın çevrenizle ilgilenebilirsiniz. Kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Aracınızın bakımını yaptırabilirsiniz. Çocuğunuz varsa okulla ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Sosyal medya ve iletişim konularında yoğunluk yaşayabilirsiniz. Salı, çarşamba ve perşembe günleri ailenizi ilgilendiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Bazılarınız taşınabilir, bazılarınız evinin tadilat konuları ile ilgilenebilir. Cuma ve cumartesi günleri varsa çocuklarınız ile ilgili konular daha bir ön plana çıkabilir. Sanatsal faaliyetlere katılabilir, hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Yatırım konuları ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü rutin işlerinizde bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Bu dönemde çok çalışmanız gerekebilir. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Sağlığınızda hassas bir süreç yaşayabilirsnizi. Evcil bir hayvanınız varsa dostunuzun bakımı ile ilgilenebilirsiniz.

Read More