Haberler Haberler: Nihan Doğan baba oldu! İşte Doğan’ın oğlu Badıkan…

Haberler

Nihat Doğan ile Arezoo Gharlar, yaklaşık bir yıllık beraberliğin ardından Ağustos 2022’de sürpriz şekilde hayatlarını birleştirmişti. Düğünden fotoğraflar sosyal medyada gündem olmuştu. Şarkıcı, mutlu gününden karelerine, “Sen bana Allah’ın verdiği bir ödülsün. Sen bana cennetten bir gülsün, gülücüksün. Hoş geldin hayatıma. Sonsuza kadar birlikte yaşamak yaşlanmak dileğiyle dünyam benim. Bir maşallahınızı alalım” notunu düşmüştü.

class=’medyanet-inline-adv’>

“PEŞİNDEN ÇOK KOŞTUM”

Doğan’ın hayatını birleştirdiği Arezoo Gharlar’ın üç aylık hamile olduğu iddiası da magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Konuyla ilgili sessizliğini bozan türkücü, “Dini nikâhımız yapılmıştı. Düğün yapacağımız esnada amcamın hanımını kaybettik. Bu nedenle düğünü ertelemiştik. Eşimin bebek beklemesi nedeniyle şimdi resmi nikâhı kıydık. Arzu Hanım’ın peşinden çok koştum, evlenmek için çok uğraştım. Sonra annemle İran’a gidip ailesinden istedik” şeklinde konuşmuştu.

haberler Nihat Doğan baba oldu İşte Badıkan bebek

“BEBEK İÇİN ELİMİZİ ÇABUK TUTMAK İSTEDİK”

Eşini evliliğe ikna etmek için peşinden İran’a gittiğini vurgulayan şarkıcı, “Dostlarımız haber vermeden evlendiğimiz için kırılmış ama bebek için elimizi çabuk tutmak istedik. Allah nasip ederse, daha sonra büyük bir düğün yapacağız” demişti.

haberler Nihat Doğan baba oldu İşte Badıkan bebek

class=’medyanet-inline-adv’>

“EN ÇOK İSTEDİĞİM ŞEY BABA OLMAKTI”

Sessiz sedasız evlenen ikili, ilk bebeklerine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. Nihat Doğan’ın oğlu Badıkan (Farsça’da ‘rüzgârdan gelen’ anlamına sahip), üç gün önce dünyaya geldi.

Kucağında bebeği ile fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

Bu dünyada en çok istediğim şey evlat sahibi olmaktı. 13 Ocak Cuma günü oğlum Badıkan dünyaya geldi ve bu duamı kabul eden Rabbime şükürler, bana dünyanın en güzel hediyesini veren eşime de teşekkürler olsun. Rabbim önce sizin sonra benim evladıma güzel bi kader yazsın. Hayırlı güzel bir ömür nasip etsin. Heyecandan bugün paylaşabildim. Babalık heyecanı sahne heyecanına hiç benzemiyor. Rabbim herkese nasip etsin. Hoş geldin Badıkan.

haberler Nihat Doğan baba oldu İşte Badıkan bebek

OĞLUNA AŞİRETİNİN ADINI VERDİ

Geçtiğimiz ay ‘2. Sayfa’ programına konuk olan Nihat Doğan, eşinin 8,5 aylık hamile olduğunu ve mutlu bir evliliğinin olduğunu söyledi.

haberler Nihat Doğan baba oldu İşte Badıkan bebek

Oğluna vereceği ismi de açıklayan şarkıcı, “Aşiretimizin adını alsın istedim, Badıgan koymayı düşündüm… Sonra annesi rüyasında ‘Amin’ diye görmüş. Vicdan azabı çekmek istemedim. Her iki ismi birden koymaya karar verdik. Adı ‘Amin Badıkan’ olacak” ifadelerini kullanmıştı.

haberler Nihat Doğan baba oldu İşte Badıkan bebek

Read More