Haberler Haberler: Karan Özçivit’e erkek kardeş geliyor

Haberler

SERCAN KISMET / MİLLİYET
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, ‘Çalıkuşu’ (2013-2014) dizisinin setinde tanışıp, aşk yaşamaya başladı. Ünlü oyuncular, 2017’de görkemli bir düğün yapıp, ilişkilerini evlilikle taçlandırdı. 2019’da oğulları Karan’ın doğumuyla ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan çiftin ikinci bebekleri de erkek olacak. Doğum için gün sayan ikili, mutlu haberi aileleriyle paylaştı.

haberler İşte Fahriye Evcen ve Burak Özçivitin ikinci çocuklarının cinsiyeti

“VATANA, MİLLETE HAYIRLI EVLAT OLSUN YETERLİ”

Bir erkek çocukları bulunan ikilinin, geçtiğimiz haftalarda kız bebek istedikleri iddia edilmişti. ATV’de ekranlara gelen ‘Kuruluş Osman’ adlı dizide ‘Osman Bey’ karakterine hayat veren Burak Özçivit, söz konusu iddiaları net bir dille yalanlamıştı.

haberler İşte Fahriye Evcen ve Burak Özçivitin ikinci çocuklarının cinsiyeti

Yakışıklı oyuncu, “Kız mı erkek mi olsun? modunda değiliz, sağlıklı, vatana millete hayırlı evlat olsun yeterli. Ben zaten uykusuz gecelere alışkınım. Karan ile stajımı tamamladım” ifadelerini kullanmıştı.

“ARTIK SAÇMALAMAYIN”

Geçtiğimiz günlerde beş yıllık evlilikte kriz çıktığı haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İddiaya göre; eşi ve kayınvalidesiyle kavga eden Evcen, ipleri koparmışı ve evi terk etmişti.

Haklarında çıkan haberlerin ardından ikiliden yalanlama gelmişti. Karan adını verdikleri üç yaşında bir oğulları olan oyuncu çiften Burak Özçivit, sosyal medya hesabından kalp emojisiyle birlikte aşk pozu yayınlamıştı. Fahriye Evcen ise aynı poza, “Artık saçmalamayın, bizi rahat bırakın” notunu düşmüştü.

haberler İşte Fahriye Evcen ve Burak Özçivitin ikinci çocuklarının cinsiyeti

Read More