Haberler HABERLER: Hilal Cebeci meme kanserine yakalandığını duyurdu!

Haberler

1999 yılında çıkardığı ilk albümü ‘Köylü Güzeli’ ile hafızalarda yer eden, Kral TV Müzik Ödülleri kapsamında ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı’ ödülünü kazanan, bir dönem sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da adından sıkça söz ettirmeyi başaran Hilal Cebeci’ye meme kanseri teşhisi konuldu.

haberler Hilal Cebeci: Sağ göğsümde kanserli hücre tespit edildi

“AMELİYAT OLACAĞIM”

Sağlık durumu hakkında Instagram hesabından paylaşımda bulunan 46 yaşındaki şarkıcı, erken teşhise vurgu yaparken, şu ifadeleri kullandı:

Sağ göğsümde kanserli hücre tespit edildi. Korkmayın ben çok iyiyim. Sürekli paylaşım istiyorsunuz ama biraz yoğunum. Çok başında yakaladık. Ameliyat olacağım, geçip gidecek. Sizler de benim gibi düzenli kontrol yaptırmalısınız. Üzüleceğinizi biliyorum paylaşmayacaktım fakat doktorum benim gibi çok kişiye seslenebilen kişilerin farkındalık sağlamasını önerdi. Lütfen meme kontrollerinizi ihmal etmeyin ki, başında yakalayıp, sağlıklı bir ömür sürmeniz sağlansın. Hepinizi çok seviyorum. Her şey süper. Tam ‘Müziğe geri döneyim’ derken çıktı ama olsun. Ben yine size güzel bir şarkı hediye edeceğim.

“EŞİM ÇOK KIZDI”

Söz konusu videoyu silip, sosyal medyada yeni bir video yayınlayan ünlü isim, “Eşim çok kızdı, paylaşımımı kaldırdım. Ben çok iyiyim. Ameliyattan sonra her şeyi detaylı anlatır, sizi de aydınlatırım. Hiçbir şey yok, her şey yolunda” dedi.

haberler Hilal Cebeci: Sağ göğsümde kanserli hücre tespit edildi

SESSİZCE EVLENDİ

Meslektaşı Doğuş ile yaşadığı aşkla magazin haberlerine konu olan Cebeci, Eylül 2019’da evlilik itirafında bulunmuştu. Gündem olan Instagram gönderisine, “Sosyal medya hesabından açıklama yapan Cebeci, “Benim değerli sevenlerim, 2013 yılında Londra’da sessizce evlendim. Eşimin benden tek ricası magazinden uzak yaşamamdı. O yüzden beni göremiyorsunuz. Bu konuda tepkilisiniz, görmek istiyorsunuz ama beni zaten sosyal medya sayfalarımdan takip ediyorsunuz. Bana anlayış göstereceğinizi umuyorum. Sizleri çok seviyorum” notunu düşmüştü.

haberler Hilal Cebeci: Sağ göğsümde kanserli hücre tespit edildi

Read More